ZTE H267A varsayılan şifresi nedir?

XXXlimon

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, modem arayüzünde çözmem gereken küçük bir sorun yaşadım fakat modem arayüz şifresini hatırlamıyorum. Reset atmayı düşünüyorum ama fabrika ayarları şifresi hangisidir bilmiyorum. Bende bulunan kağıdın bir örneğini paylaşacağım, şifre bunlardan biri mi acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

27647afee651a32b7d4c21b9def4a1f7-png.jpg

Bu konuda bilgili birisi yok mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Bey'in de belirttiği üzere fabrika ayarlarında admin-admin ikilisidir kullanıcı ve adı-şifre. Bir de isterseniz admin-superonline ikilisini deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Normal şartlarda varsayılan kullanıcı adı ve şifre:

ZTE ZXHN H267N
Kullanıcı Adıadmin
Şifreadmin
Hocam merhaba, konuyu açan kişiyim ancak konuyu açan kişiye haksız bir ceza geldiği için yasak olup olmadığını bilmeden yeni bir hesap açtım. Konuyu açarken "Modemimin fabrika ayarları şifresini nasıl öğrenebilirim" tarzı bir şey yaptım, ancak inceleme için moderatör ekibine gönderildiğinde adını değiştirdiler. Ben bunu farkettiğimde harekete geçtim ancak yetişemedim, moderatör ekibinin yaptığı hata yüzünden ceza aldım, saçmalık resmen.

O yüzden yeni hesap kullanmamı mazur görün lütfen

Recep Bey'in de belirttiği üzere fabrika ayarlarında admin-admin ikilisidir kullanıcı ve adı-şifre. Bir de isterseniz admin-superonline ikilisini deneyebilirsiniz.
ZXHN H267A kullanıcı adı: admin
Şifre: superonline
Bende böyle.
Arkadaşlar merhaba ben tam bilgili olmadığım için size sormak durumunda bulunuyorum, bahsettiğiniz şeyler arayüz şifresi değil dimi? Yani ben modemi resetleyince bilgisayardan ağ kısmına tıklayıp ağa bağlanmaya çalışınca yazacağım şifreler dimi?

Verdiğimiz modem ara yüzüne erişmek için olan kullanıcı adı-şifredir. Wi-Fi bağlantı şifreniz değildir.

Modem ara yüzüne nasıl ulaşacağınıza dair içerik için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Verdiğimiz modem ara yüzüne erişmek için olan kullanıcı adı-şifredir. Wi-Fi bağlantı şifreniz değildir.

Modem ara yüzüne nasıl ulaşacağınıza dair içerik için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

işte hocam bende wifi bağlantı şifresini arıyorum, modemimin arkasında o tarz birşey bulamadım fotoğrafı paylaşayım mı

@curiousoftech Hocam modemin arkası böyle, hangisi wifi bağlantı şifresi bir bilginiz var mı?Eki Görüntüle 1539896

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı