ZTE Zxhn H267a modeme reset atmak

Efe tan

Hectopat
Merhaba dün modemime reset atmam gerekti bugün hızlı testi yaptığım zaman hızımın düştüğünü görüyorum bunu neden kaynaklı olabilir? Servis sağlayıcımı aramadan benim modem arayüzünden vs yapacağım bir şeyler var mı yoksa direkt onlarla iletişime mi geçmeliyim?

Servis sağlayıcı: Superonline.
Modem markası: ZTE Zxhn H267a.
googlelogo_light_color_92x30dp.png

ZTE ZXHN routera reset atsanız da Superonline yazılımı olduğu için tam reset atılmıyor zaten. Yani hız sorununuzun resetle ilgisi yok. Superonline default bilgileri çekip reset atsanız da routera yüklüyor otomatik. Tek değişen şey Wi-Fi şifre adı.

ZTE Zxhn routera reset atsanız da Superonline yazılımı olduğu için tam reset atılmıyor zaten. Yani hız sorununuzun resetle ilgisi yok. Superonline default bilgileri çekip reset atsanız da routera yüklüyor otomatik. Tek değişen şey Wi-Fi şifre adı.

Tamamdır şimdi tekrardan test yaptım düzelmiş gözüküyor teşekkür ettim yardımınız için

Sorunum çözüldü konuyu kapatabilirsiniz.

ZTE Zxhn routera reset atsanız da Superonline yazılımı olduğu için tam reset atılmıyor zaten. Yani hız sorununuzun resetle ilgisi yok. Superonline default bilgileri çekip reset atsanız da routera yüklüyor otomatik. Tek değişen şey Wi-Fi şifre adı.

Hocam bu modem VDSL2 destekliyor mu bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı