ZTE ZXHN H298A Arayüzünde Bant Genişliği Ayarı Yok

ExePremium

Hectopat
Arkadaşlar modem arayüzünde Qss(Bant Genişliği) ayarlarını bulamadım eğer varsa nereden ayarlayacağımı anlatır mısınız?

Modem :ZTE ZXHN H298A V1.0

Arayüz :
416178

Son düzenleyen: Moderatör:
Size nasıl ulaşabilirim? uzaktan bağlantı yoluyla root yapabilir misiniz? Hangi kanala alırsam alayım 40mhz olmuyor. 40 olmayınca da laptop 144mhz görüyor 40 olunca 300mhz görüyor daha hızlı çalışıyor.

Bütün kanalları denedim olmadı hocam. 20mhz de transfer yavaş oluyor laptop wireless te bazen 144 bazen 150 yazıyor. 40 olunca 300mhz oluyor
[email protected] bu adrese modem arayüzünden indirdiğiniz yedek konfigürasyon dosyasını bana iletmeniz yeterli. Ben dosyayı kodlayıp size atacağım. Siz de rootlu dosyayı modeme yükleyeceksiniz.

[email protected] bu adrese modem arayüzünden indirdiğiniz yedek konfigürasyon dosyasını bana iletmeniz yeterli. Ben dosyayı kodlayıp size atacağım. Siz de rootlu dosyayı modeme yükleyeceksiniz.
Çok teşekkür ederim ellerine sağlık. Tam istediğim gibi oldu. Artık istediğim ayarı yapabiliyorum. Kanal 13 40 MHz oluyor sayende :)

Modemini Rootlatmak isteyenler beni etiketlesin arkadaşlar. Kusura bakmayın çoktandır foruma girmiyordum.
Hocam hiç bşr yerde bulamadım. Zte modem h 267a
Modemini Rootlatmak isteyenler beni etiketlesin arkadaşlar. Kusura bakmayın çoktandır foruma girmiyordum.
Hocam biyin gün uğraştım bulamadım. Zte h267a modemin root arayüzüne nasıl girebilirim? Lütfen yardım! Aslında modemi değiştirip radikal şekilde kurtulmak istiyorum. Malesef her yönüyle erişime kısıtlı wan şifresinide göremiyorum. Ana şuan root arayüzüne girsem yeter qos ayarları için.

Hocam hiç bşr yerde bulamadım. Zte modem h 267a

Hocam biyin gün uğraştım bulamadım. Zte h267a modemin root arayüzüne nasıl girebilirim? Lütfen yardım! Aslında modemi değiştirip radikal şekilde kurtulmak istiyorum. Malesef her yönüyle erişime kısıtlı wan şifresinide göremiyorum. Ana şuan root arayüzüne girsem yeter qos ayarları için.
Hocam 267A için gerekli kodlamaları bulmam lazım. Bulduğumda size dönüş sağlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı