Zula hala oynanır mı?

4t0mic

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim pek iyi değil CS:GO 30-35 FPS arası veriyor bende acaba hangi oyunu oynasam diye Steam kütüphanemde gezinirken Zula'yı gördüm korona zamanları 70 saat oynamışım PC'nin kaldırdığı pek bir FPS oyunu olmadıgı ıcın Zula'ya tekrardan bir bakmak ıstedım sızce hala oynanır mı?

Sen boşver milletin ne dediğini iyi oyunları kaldırmayan sistemde eline ne geçerse oynayacaksın. Biraz P2W ama zaten oynayanlar da genelde ezik olduğu için iyi bir silah ile her türlü kill alıyorsun.

Charm Zula'yı hatırlattı, millet tekrar Zula indiriyor:)düşük sistemde iyi oyun.

Eskiden oynuyordum sarıyordu ama +7 gelince ekipce bıraktık oyunu ben CS devam ediyorum onlar Valorant. Valorant indiricektim ama sistemsel hata veriyor oyun nedense.

P2W ve çalıntı bir oyun, oynanmaz kesinlikle.

Ha eğer oynarken zevk alıyorsan ayrı tabii.
korona zamanları ilk oynadıgım oyun zulaydı o zamanlar zevkle oynuyordum ama şimdi denedimde bi pek zevk vermedi ya düşük sistemler için oyun önerin varmı sevdıgım ve bitirdigim oyunları yazayım sana
mafia 2
max payne 1/2/3
gta serisi 1 ve 2 hariç
call of duty mw 1/2/3
cod black ops
bu tarz oyunları severek oynuyorum bu tarzda öneri yaparsan bakarım kesinlikle

Charm Zula'yı hatırlattı, millet tekrar Zula indiriyor:)düşük sistemde iyi oyun.
videodan geliyorum😃

P2W ve çalıntı bir oyun, oynanmaz kesinlikle.

Ha eğer oynarken zevk alıyorsan ayrı tabii.
Eskiden cidden parayı basan oyunda emeğiyle oynayana göre çok üst oluyordu. Yine parayı basan istediği gibi oynayabiliyor ama artık para basmadan da oynayabiliyorsun rahat şekilde. Eskiden zula altını ile alınıyordu güzel silahlar, artık zula parası ile de alınabiliyor. Yani oyun içinde para kasıp para yatıranla aynı silahları alabiliyorsun. Materyal kasıp artı basabiliyorsun, parayı basan materyal kasmadan direkt artı basabiliyor.

Sonuç olarak tam P2W değil ama yine parayı yatıran emeğiyle oynayana göre daha hızlı yapabiliyor. Uzun süredir oynamıyorum ama para yatıran ve emeğiyle oynayan bi yerde eşit oluyor aslında. Parayla zamanı alıyorsun gibi bir şey.

Sistemim pek iyi değil CS:GO 30-35 FPS arası veriyor bende acaba hangi oyunu oynasam diye Steam kütüphanemde gezinirken Zula'yı gördüm korona zamanları 70 saat oynamışım PC'nin kaldırdığı pek bir FPS oyunu olmadıgı ıcın Zula'ya tekrardan bir bakmak ıstedım sızce hala oynanır mı?
Zevk alıyorsanız neden olmasın.

Geri
Yukarı