Zula hala oynanır mı?

Eskiden o oyunu oynamak gibi bir hata yapmıştım. Kendi hesabıma para yatırmadım.
İnanmazsınız ama biri ile tanıştım hatta YouTube videoları çekiyordu oradaki birisi zamanla 70 seviyelik Full+Full hesabı verdi bana zamanla. Şu an hesap benim sayılır. Köşede 2-3 seneden beri terkedilmiş bir vaziyette.

Sıfırdan başlayacaksan başlama sakın. O oyun oyun değil çünkü. Ben bunu biraz geç anladım ama.

Hocam hala anlamadığım bir şey var. Oyuna hala deli gibi para yatıranlar var. Sözde kimse oyunu beğenmiyor ama hala para yatıran kişiler yüzünden oyun geçerliliğini devam ettiriyor. Örneğin Trendyol'da bakıyorum Zula için 700 TL yatırmış, e-pin almış. Cevremde de hala yatıranlar var.

Eskiden o oyunu oynamak gibi bir hata yapmıştım. Kendi hesabıma para yatırmadım.
İnanmazsınız ama biri ile tanıştım hatta YouTube videoları çekiyordu oradaki birisi zamanla 70 seviyelik Full+Full hesabı verdi bana zamanla. Şu an hesap benim sayılır. Köşede 2-3 seneden beri terkedilmiş bir vaziyette.

Sıfırdan başlayacaksan başlama sakın. O oyun oyun değil çünkü. Ben bunu biraz geç anladım ama.

Hocam var mıdır verme şansınız. Şaka bir yana genellikle inceledim yani klasik oyunlar ve eğlendirmiyor bende yaklaşık birkaç senelik oyuncusu olduğum için denemek istedim ama bilemedim.

Hocam hala anlamadığım bir şey var. Oyuna hala deli gibi para yatıranlar var. Sözde kimse oyunu beğenmiyor ama hala para yatıran kişiler yüzünden oyun geçerliliğini devam ettiriyor. Örneğin Trendyol'da bakıyorum Zula için 700 TL yatırmış, e-pin almış. Cevremde de hala yatıranlar var.

Oyunun en kalabalık zamanlarında çok oyuncusu vardı. Oyunun içinde bir ticaret dönyordu yani. Mesela bir silah satıyordu adam 150-200 TL para alıyordu. Bunu benim çevremde veya oyundan tanışdığım insanlar bile çok yaptı. Dünyanın parasını kazandılar. Ben biraz eşeklik ettim hesabı satmayarak. O sıra ortak oynuyorduk oyunu eminim o zaman hesabı satsam en az 7-8K para yapardı. Şimdi 1.5 2K veren bulursan öpüp başına koy.

O yüzden oyunun kitlesini bazıları oyunu çok önceden oynayan ve bağımlı olan insanlar. Ya da yeni oyuna alışma sürecinde girmiş insanlar. Oyun artık eskisi gibi değil ama dediğin gibi ne kadar kötüleyen varsa halen daha oyunuyordu az da olsa. Açıkçası benim ortamım güzeldi sırf oyun için değil sohbet muhabbet gırgır şamata olsun diye oynuyordum.

Millet hesap dileniyordu yani herkes silah at silah at öyle bağımlılar da var.

Hocam var mıdır verme şansınız. Şaka bir yana genellikle inceledim yani klasik oyunlar ve eğlendirmiyor bende yaklaşık birkaç senelik oyuncusu olduğum için denemek istedim ama bilemedim.

Yakın arkadaşım istiyordu ona bile vermiyorum dursun. Sağlam fiyat veren olursa satarım belki.

Yani oyunu para yatırma da ne yapıyorsan yap öyle diyeyim sana. Yani oyun oynamak zevkine kalmış.

Güzel bir hesabın varsa kendin bilirsin.

Oyunun en kalabalık zamanlarında çok oyuncusu vardı. Oyunun içinde bir ticaret dönyordu yani. Mesela bir silah satıyordu adam 150-200 TL para alıyordu. Bunu benim çevremde veya oyundan tanışdığım insanlar bile çok yaptı. Dünyanın parasını kazandılar. Ben biraz eşeklik ettim hesabı satmayarak. O sıra ortak oynuyorduk oyunu eminim o zaman hesabı satsam en az 7-8k para yapardı. Şimdi 1.5 2K veren bulursan öpüp başına koy.

O yüzden oyunun kitlesini bazıları oyunu çok önceden oynayan ve bağımlı olan insanlar. Ya da yeni oyuna alışma sürecinde girmiş insanlar. Oyun artık eskisi gibi değil ama dediğin gibi ne kadar kötüleyen varsa halen daha oyunuyordu az da olsa. Açıkçası benim ortamım güzeldi sırf oyun için değil sohbet muhabbet gırgır şamata olsun diye oynuyordum.

Millet hesap dileniyordu yani herkes silah at silah at öyle bağımlılar da var.

Para yatıranlar, bağımlı ve eski oyuncularmış. Şimdi anladım. Sence sıfırdan başlayan birisi zevk alıyorsa para yatırmaya değer mi? Ben başlamayı düşünüyorum 500-600 yatırsan hesabın cillop gibi olur diyorlar.

Para yatıranlar, bağımlı ve eski oyuncularmış. Şimdi anladım. Sence sıfırdan başlayan birisi zevk alıyorsa para yatırmaya değer mi? Ben başlamayı düşünüyorum 500-600 yatırsan hesabın cillop gibi olur diyorlar.

Şu zamanda değmez. Yani o oyuna para yatırmaya değmez. Deyecek bir tarafı yok çünkü. Önceden en azından klan savaşları oluyordu turnuvalara giriyordun ve az çok zevk veriyordu. Şimdi normal odalarda anca takılırsın. Veya rekabetçi girersin. Dediğim gibi para yatırmaya değmez.

Şu zamanda değmez. Yani o oyuna para yatırmaya değmez. Deyecek bir tarafı yok çünkü. Önceden en azından klan savaşları oluyordu turnuvalara giriyordun ve az çok zevk veriyordu. Şimdi normal odalarda anca takılırsın. Veya rekabetçi girersin. Dediğim gibi para yatırmaya değmez.
Hesap almaya değermi?

Yani ucuza düşürebilirsen alabilirsin +7 hesaplar. Yani oyundan o kadar soğudum ki sana bu tavsiyeyi verirken bile aslında vermemek istiyorum.

Bazen hesabımda az da olsa oyun parası oluyor onu bir arkadaşıma gönderiyorum bir onun için indiriyorum.

Hesabını kaça satmayı düşünüyorsun iyi bir hesap mı?

Oyuncuları keriz yerine koyan bir oyundu kendileri. Paradan başka bir halt bilmezlerdi. CS 2'de olan Dust 2 haritası orada Safranbolu diye geçiyor o haritanın optimizasyon sorunları vardı millet bas bas bağırdı ama dinlemediler. O yüzden soğudum oyunda. Sonradan optimize ettiler ama oyunda oyuncu kalmadı.

@Cr Oyuncusu

Hesabını kaça satmayı düşünüyorsun iyi bir hesap mı?

Şu an için bekletiyorum. Ekisden aynı klanda olduğumuz 1-2 abi vardı onlardan haber bekliyorum.

Geri
Yukarı