Zula için düşük bütçeli ekran kartı önerisi

Daha fazla  
Merhaba, benim sistemim Intel Core2 Duo 2.66 GHz, 2x2 RAM 667, ekran kartım yok. Zula'da 25-35 FPS alıyorum, 25 TL ile 35 TL arası ekran kartı bütçem var, dalga geçmeyin, fen lisesine gidiyorum, devamlı test kitabı alıyorum, ondan ekran kartı bütçem çok düşük.

Öncelikle dostum, devamlı test kitabı alman gerekmiyor, Anadolu Lisesi’ni 92 küsür puanla bitirmiş biri olarak bunu söyleyebilirim.

Sonra, 5er TL artırsan bile 100TL’ye rahat çıkarsın. İstediğin kartı alabilirsin ikinci elden. Başarılar, saygılar.

Merhaba, benim sistemim Intel Core2 Duo 2.66 GHz, 2x2 RAM 667, ekran kartım yok. Zula'da 25-35 FPS alıyorum, 25 TL ile 35 TL arası ekran kartı bütçem var, dalga geçmeyin, fen lisesine gidiyorum, devamlı test kitabı alıyorum, ondan ekran kartı bütçem çok düşük.
35tl ile ekran kartı bulamazsın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bütçeni 100-150 tl çıkırtabilirsen bu seni karşılar

Son düzenleme:
25 TL ekran kartı mı? :D
Allah'ta seni güldürsün. 100 TL ve üzeri bütçeniz olursa 2. el sizi idare edecek ekran kartı alabilirsiniz. Letgo üzerinden veya forumda satılık ilanlar oluyor ucuza oradan bulabilirsiniz. Son çare aliexpress üzerinden almak olacaktır. Ben bilgisayar parçaları konusunda pek güvenemiyorum o yüzden son çare dedim. Herkesin görüşü farklıdır tabiki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı