Zula incelemesi 2021 artıları ve eksileri

Zula bildiğiniz gibi 2015'te Madbyte tarafından piyasaya sürüldü. Bu oyunun artılarını ve eksilerini 2021'de yazayım dedim.

Eksileri:
-Kutu bugları Battle Royale'de sıkışma bugları vb.
-hit sesi ile alakalı bir sorun var. Kapıdan rastgele sıktığınızda mermi işliyor hit sesi gelince orada adam olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz, ayrıca bu bombalarda da var.
-Grafikler kötü.
-Para yatır oyun kazan mantığı var ki bu paragözlüktür.
-Büyük bir çocuk kitle var. Ve bu kitle okul saatindeyken ortadan kaybolduğu için oyun maç bulamayabiliyor.
-Hitbox sorunu, kafadan vurunca adamlar ölmeyebiliyor.
-Silahlar sekmiyor denebilir, koşarak vurma gibi olaylar var ve bu oyunu çok kolay yapıyor...
-Haritalar çok boş kalmış (Zula'ya ait olanlar)

Artıları:
-Düşük sistemler için çok uygun.
-Vuruş hissiyatı hit sesi ile sağlanıyor.
-Genellikle Türkler var.
-Daha ucuza veya bedavaya skin elde edilebilir.
-Kötü oyuncular için iyi (kolay), iyi oyuncular için kötü bir oyun (aşırı kolay)
-Ekran kartı olmadan (APU) oynanabilir ve 60 FPS rahat verir.

10 üzerinden 4 alıyor benden siz kaç veriyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zula bildiğiniz gibi 2015'te Madbyte tarafından piyasaya sürüldü. Bu oyunun artılarını ve eksilerini 2021'de yazayım dedim.

Eksileri:
-Kutu bugları Battle Royale'de sıkışma bugları vb.
-hit sesi ile alakalı bir sorun var. Kapıdan rastgele sıktığınızda mermi işliyor hit sesi gelince orada adam olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz, ayrıca bu bombalarda da var.
-Grafikler kötü.
-Para yatır oyun kazan mantığı var ki bu paragözlüktür.
-Büyük bir çocuk kitle var. Ve bu kitle okul saatindeyken ortadan kaybolduğu için oyun maç bulamayabiliyor.
-Hitbox sorunu, kafadan vurunca adamlar ölmeyebiliyor.
-Silahlar sekmiyor denebilir, koşarak vurma gibi olaylar var ve bu oyunu çok kolay yapıyor...
-Haritalar çok boş kalmış (Zula'ya ait olanlar)

Artıları:
-Düşük sistemler için çok uygun.
-Vuruş hissiyatı hit sesi ile sağlanıyor.
-Genellikle Türkler var.
-Daha ucuza veya bedavaya skin elde edilebilir.
-Kötü oyuncular için iyi (kolay), iyi oyuncular için kötü bir oyun (aşırı kolay)
-Ekran kartı olmadan (APU) oynanabilir ve 60 FPS rahat verir.

10 üzerinden 4 alıyor benden siz kaç veriyorsunuz?
Değerlendirme çok yanlış olmuş. Artı saydığın hiçbir şey üstteki eksilerle yarışamaz. Oyunun Zula olduğunu unutup yorum yaparsam en iyi ihtimalle 10/1,50 veririm. O da her sistemde oynatabildiği içindir sadece. Başka bir artısı yok.

Hele "-Silahlar sekmiyor denebilir, koşarak vurma gibi olaylar var ve bu oyunu çok kolay yapıyor..." diyorsan zaten oyun bitmiştir, puanlamaya bile gerek yok.

Değerlendirme çok yanlış olmuş. Artı saydığın hiçbir şey üstteki eksilerle yarışamaz. Oyunun Zula olduğunu unutup yorum yaparsam en iyi ihtimalle 10/1,50 veririm. O da her sistemde oynatabildiği içindir sadece. Başka bir artısı yok.

Hele "-Silahlar sekmiyor denebilir, koşarak vurma gibi olaylar var ve bu oyunu çok kolay yapıyor..." diyorsan zaten oyun bitmiştir, puanlamaya bile gerek yok.

Dediklerinize katılıyorum hocam ben kendi görüşlerimi söyledim sadece...

Dediklerinize katılıyorum hocam ben kendi görüşlerimi söyledim sadece...
Puanlaman hariç eleştirilerin çok yerinde, oyunu oynamayı düşünmediğim için hangi yönleri kötü neden eleştiriliyor bilmiyordum öğrenmiş oldum. Bir ortamda neden Zula kötü oyun denildiğinde bu konudan yararlanırım artık, emeğine sağlık.

Puanlaman hariç eleştirilerin çok yerinde, oyunu oynamayı düşünmediğim için hangi yönleri kötü neden eleştiriliyor bilmiyordum öğrenmiş oldum. Bir ortamda neden Zula kötü oyun denildiğinde bu konudan yararlanırım artık, emeğine sağlık.

Sağ olun hocam.

Geri
Yukarı