Zula kapanır mı?

corollad4d

Centipat
Daha fazla  
Zula P2W sebebinden dolayı bayağı oyuncu kaybetti. Şu an aktif 30 sunucu var. Onlar da bazen yarısı dolu bazen değil. Oyun her gün daha da kötüye gidiyor gibi. Sizce oyun tamamen batar mı, kapanır mı ve olursa da tahminen ne zamana doğru olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zula P2W sebebinden dolayı bayağı oyuncu kaybetti. Şu an aktif 30 sunucu var. Onlar da bazen yarısı dolu bazen değil. Oyun her gün daha da kötüye gidiyor gibi. Sizce oyun tamamen batar mı, kapanır mı ve olursa da tahminen ne zamana doğru olur?

Wolfteam'da 2-3 sunucu dolu ama hala kapanmadı hocam. Zula'nın kapanacağını sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu belirlemek pek mümkün değil ilk açıldığında ilk 50 level kasanlardanım ben o zaman bu kadar P2W yoktu inanır mısın yavaş yavaş saçmaladıkça bıraktım söyle söyleyim sana daha en az 3 4 5 sene gider Metin2 düşün tamamen PW2 ama 15 16 sene 18 senemi ne oldu hala bir avuc insanla devam ediyor ne zaman server maaliyeti karşılanmazsa o zaman iptalini çekerler ki bu zamana kadar muthiş paralar kaldırdıkları da bir gerçek :) eee Türk oyun yaparsa böyle yapar işte :) sömürü sömürü sömürü

Şu an mümkün olmasa da kısa süre içinde kapanma haberini almamız mümkün, oyuncuların çoğu farklı oyunlara gitti ve Zula kemik kitlesi diyebileceğimiz kitlesini P2W uğruna kaybetti. P2W olmaktan ziyade CS:GO mantığında skin satsaydı bu kadar kötü halde olmazdı. Gerçi o zaman oyunu da oynayan olmazdı, oyunu oynayanların çoğunluğu çocuk zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı