Metin 2 Nasıl Bırakılır?

Pvp oyna. Metin 2 açlığım başlayınca hemen orta-emek bir pvp indirip, oynuyorum. Yaklaşık 1 hafta sonra 120 level olunca oyunda yapılacak bir şey kalmıyor ve hevesini alıp siliyorsun. Yılda minumum 1-2 defa yapıyorum bunu. :D

10 yıla yakın bir süre Hades ile başlayıp daha sonra Saruhan olarak değişen serverda bir sağa gittim bir sola. Tek tabanca takılıp çok fazla karakterim olması sebebi ile yavaş ilerlesem ve serverin belkide en eskisi olmama rağmen çok fazla kişi tanımazdı beni. Himayeme alıp ayakta durmalarını sağladığım belki 100 lerce belki daha fazla kişi, dönem dönem geldiler gittiler, ben hep oradaydım.

İş sebebi ile kısa süre ara vereceğimi düşündüğüm M2 ye, 1 küsür yıl giremedim pek. İşten olunca kürkçü dükkanına döndüm yine bir sağa bir sola, ramazan etkinliği senin yılbaşı etkinliği benim koşuşturdum.
Yine araya iş girmesi, devamında boş zamanlarında tost makinası olarak kullandığımız sistemimi de değiştirebilmem sebebi ile daha güncel oyunları deneme şansı yakaladım. Fakat iş sebebi ile zamanın kısıtlı oluşu, yapmam gereken hiçbir şeye pek fazla imkan tanımıyor bunlar biriktikçe oyunlara ayırabileceğim zaman her geçen gün daha da azalıyor. M2 ye en son kaç yıl önce girdiğimi hatırlamıyorum, bu koşuşturmaca ile zaman kavramı da tamamen yitti gitti.
TatschSeries orda hala beni bekliyor olsa ve benimde aklım dönem dönem kayıyor olsa da hayat mücadelesi maalesef ağır basıyor.
Bunları yazma sebebim şu, bunca yılımı harcadığım, emeğimi, enerjimi harcadığım, uğruna dışarıda neleri kaçırmayı göze aldığım oyun, en nihayetinde çıktı gitti hayatımdan. Ne yaparsanız yapın, demircide ne yakarsanız yakın ne basarsanız basın en nihayetinde orada kalacak olduklarını unutmayın.

Merhaba arkadaşlar;

Metin 2 oynamaya başladım. Tehlikenin farkındayım bırakamıyorum. Bunu bırakmanın alternatif yolu yok mu? 😁😂
Şimdi GM diye yetkililer var onlar kim boşver, her girdiğin metin2 de enter'a bas ünlem koy ve GM yazdıktan sonra kendisine çeşitli hakaretler et. Kendisi bırakmana yardımcı olur. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı