Zula P2W mi?

Arkadaşlar mesele sizin desteniz skininiz değil napayım sizin destenizi falan biri yazmış ben para vermeden desenli silah alabiliyorum diye bu kadar aptal olmayın kusura bakmayın ama oyunun marketinden parayı basıp + bilmem kaç silah alabiliyorsunuz P2W bu demek, para ile üstün olma, kimse kimseden üstün değil oyuna yeni başlayan ile para yatırmış kişi aynı silah gücüne sahip olmalı p2W'i siz anlamayan cahiller için böyle anlattım vallahi sinir krizi geçireceğim. Oyunda para ile dürbün alınabiliyor dürbün hala P2W değil diyorsunuz ya.

-15 seviyeler hızlı lobi Tdm'de -15'ler ile eşleşiyor. -15'te oyuna para yatıran yok ayrıca sniper dürbünlerinin bir farkı yok sadece görüntü hatta e-sporcular kar98'in stok dürbünü ile oynuyor. Taarruzada zaten dürbün açıkken yavaşlatıyor. Ben dürbünüm olsa bile takmıyorum.

Saçmalama, ben 2 yıl Zula oynayıp bunları yapamadım, hem Haziran'da silahlara 6'dan fazla yükseltme basmak yoktu ki?

Evet arkadaş sallamış şu an Max 99 Level ve +7 var.

Arkadaşlar mesele sizin desteniz skininiz değil napayım sizin destenizi falan biri yazmış ben para vermeden desenli silah alabiliyorum diye bu kadar aptal olmayın kusura bakmayın ama oyunun marketinden parayı basıp + bilmem kaç silah alabiliyorsunuz P2W bu demek, para ile üstün olma, kimse kimseden üstün değil oyuna yeni başlayan ile para yatırmış kişi aynı silah gücüne sahip olmalı p2W'i siz anlamayan cahiller için böyle anlattım vallahi sinir krizi geçireceğim. Oyunda para ile dürbün alınabiliyor dürbün hala P2W değil diyorsunuz ya.

Dürbünü bırak hocam, quantum diye bir susturucu alınıyor bildiğin hile gibi. Silah sekmiyor ya silah sekmiyor. Eskiden oynamıştım 7 yaşındaki küçük kardeşim benim hesabımdan oynamıştı bende yeni bir hesap açmıştım. Bana fark attı bildiğiniz.
%15 hızlı mermi değiştirme falan bayağı saçma.
Hatırladığım kadarıyla Battle Royale modunda işaret fişeğini parayla alıyorduk.

Dürbünü bırak hocam, quantum diye bir susturucu alınıyor bildiğin hile gibi. Silah sekmiyor ya silah sekmiyor. Eskiden oynamıştım 7 yaşındaki küçük kardeşim benim hesabımdan oynamıştı bende yeni bir hesap açmıştım. Bana fark attı bildiğiniz.
%15 hızlı mermi değiştirme falan bayağı saçma.
Hatırladığım kadarıyla Battle Royale modunda işaret fişeğini parayla alıyorduk.

Bunları kendimiz kasarak alabiliyoruz. Battle Royale yenilendi. Şimdi Battle Royale kasası'da Zp'li oldu. Evet Battle Royale güzel değil ama oyun velet vurma oyunu. Sadece velet vurup hile damgası yemek için giriyorum :D. Quantum olayı ise saçma. Hiçbir şekilde silahın sekmesinde farkı yok. Tamamen pskolojik. (Valorant'taki skin olayı gibi.) Oyunun sesini kapatıp oynayın aynı hissiyat. Zaten ses kasmaya falan gerek yok arkadan podcast açıp oynuyorum bazen.

@elroNNd hocam komikti.

Quantum'un ağır farkı var ben onun daha bir işe yaradığını bilmeden oynadığımda bile çok fazla bir fark hissetmiştim. Kardeşimle vs attık diyorum bakın. O olayın farkında bile değil ve normalde aramızda ki yaş farkından da dolayı ben ona her zaman fark atardım. Quantum'u alın elinize sadece ateş etme tuşuna basın. Sonra quantumu çıkartın öyle deneyin.

Zpli olması bir şey değiştirmez o Zp'yi en çok para kazananlar kazanabiliyor.

Ekstralar adlı kasayı unutmayın bir de. Zpli ancak o Zp'yi para yatıranlar çok çok daha kolay kazanıyor. M418'imde quantum vardı ve M468'i almak için 1 hafta boyunca günde en az 2-3 saat oynadım. En sonunda çıktı ama bende oyundan çıktım.

Vendetta ve quantum arasında ki fark bile çok fazla iken siz gelmiş tamamen "pskolojik" diyorsunuz.

Savunmak için geçerli sebepler gösterseniz?

Arkadaşlar mesele sizin desteniz skininiz değil napayım sizin destenizi falan biri yazmış ben para vermeden desenli silah alabiliyorum diye bu kadar aptal olmayın kusura bakmayın ama oyunun marketinden parayı basıp + bilmem kaç silah alabiliyorsunuz P2W bu demek, para ile üstün olma, kimse kimseden üstün değil oyuna yeni başlayan ile para yatırmış kişi aynı silah gücüne sahip olmalı p2W'i siz anlamayan cahiller için böyle anlattım vallahi sinir krizi geçireceğim. Oyunda para ile DÜRBÜN alınabiliyor dürbün hala P2W değil diyorsunuz ya.
Oyun P2W ama aynı şeyleri kendimiz kasarkta alabiliyoruz. Eskisi kadar P2W değil.
Eldiven alıyorsun 80% daha güçlü oluyorsun. P2W'nin babasıdır bunu sorman hata.
Yanlış bilgi eldiven avantaj sağlamıyor.

Oyun P2W ama aynı şeyleri kendimiz kasarkta alabiliyoruz. Eskisi kadar P2W değil.

Yanlış bilgi eldiven avantaj sağlamıyor.

+ Olarak şunu söylemek istiyorum. Dürbünler avantaj sağlamıyor demişsiniz ama transform ve Terminator dürbünler adamı görünce ses çıkartıp, ışıldıyor.

Daha yavaş açılıyor bir dürbünden ama ağaçların, çimlerin veya mermi geçiren herhangi bir duvarın arkasındaki adamı kolaylıkla vurabiliyorsunuz. Kale haritasında ben bunu çok fazla yapmıştım.

Oyun zaten başlı başına saçmalık :D

Kar98>awm
Diyor.
Milli duygulardan sürekli prim yapmaya çalışıyor, yok neymiş osmanlı tokatıymış falan.
Avrupa serverlarında bedava +6 basılmış, quantumlu silah veren Zula kendi milletine parayla satıyor ve gelmiş siz bu oyunu bize savunuyorsunuz!

@elroNNd hocam komikti.

Quantum'un ağır farkı var ben onun daha bir işe yaradığını bilmeden oynadığımda bile çok fazla bir fark hissetmiştim. Kardeşimle vs attık diyorum bakın. O olayın farkında bile değil ve normalde aramızda ki yaş farkından da dolayı ben ona her zaman fark atardım. Quantum'u alın elinize sadece ateş etme tuşuna basın. Sonra quantumu çıkartın öyle deneyin.

Zpli olması bir şey değiştirmez o Zp'yi en çok para kazananlar kazanabiliyor.

Ekstralar adlı kasayı unutmayın bir de. Zpli ancak o Zp'yi para yatıranlar çok çok daha kolay kazanıyor. M418'imde quantum vardı ve M468'i almak için 1 hafta boyunca günde en az 2-3 saat oynadım. En sonunda çıktı ama bende oyundan çıktım.

Vendetta ve quantum arasında ki fark bile çok fazla iken siz gelmiş tamamen "pskolojik" diyorsunuz.

Savunmak için geçerli sebepler gösterseniz?

M468'imde vendetta olsa bir de susturucusuz kullanıyorum. (sesi hoşuma gidiyor.) Ayrıca M4A1 +5 quantumu var sekme aynı. Bu arada MPT-76 sekmiyor evet benim quantum yok MPT'de ama yine de sekmiyor. Ayrıca vs attınız ama onun silahında artı veya ekstra olabilir. Quantum bence psikolojik. Ben pek fark göremedim.

Geri
Yukarı