Zula P2W mi?

Aslında ben bir kere salak gibi hep Zula oynayıp bayağı ilerlemiştim ama hile koruması yok, oyun P2W. Sinirlenip sildim oyunu.

5 kuruş para yatırmadan AUG +7 yapan biri göster haklı olduğunu kabul edeceğiz tüm forum olarak.
MPT +7ye sahibim, istersen foto da atabilirim. Böylece saçma salak fikrinizden vazgeçersiniz. Silah özelleştirmelerim güzel. Silahlarım basılı, Sınırsız meta silahlarımda mevcut. Üstelik sadece oynayarak elde ettim.
Artık 3-5 tane abinizden duyduğunuz lafları başkalarına satmayı kesin. Oyunun mekanikleri çöp diyebilirsiniz. Hakta veririm. Ama oynamadığınız oyuna oturduğunuz yerden "p2w" derseniz bozuşuruz.
2 yılda yaptığın şeyi adam 1 saatte 500 lira yatırarak yapabiliyor en basit örneği?
verdiğiniz örnek P2W'e örnek değil.

Öncelikle sadece seçkin hesabının olması demedim, rank kasman da gerekli bunu söylüyorum. Altını geçtikten sonra hile gelmemeye başlıyor, anladığım kadarıyla sizin gibi oyunu iyi oynamayanlar ve sürekli hileden ban yiyip tekrar açtıklarında gümüş olan hileciler sizlere denk geliyor.

2.'si ise; ping mevzusu 100Mbps internetin olsa bile ona bağlı değildir. İstersen 500k olsun, altyapı önemlidir. 1000MBPS interneti olan adamın altyapısı kötüyse pingi çıkar. 10Mbps interneti olan adamın altyapısı iyiyse pingi çıkmaz.

1.si Valorant piyasaya yeni girmiş olmasına rağmen dile kolay 8(yazıyla sekiz) yıldır piyasada olan CS:GO'dan daha iyi anti hile servisi sağlıyor. Senin söylediklerinden bu sonuca vardım şöyle ki: Valorant'ta bedava bir şekilde hesabını oluşturduğun andan itibaren hilecilerin maçını berbat etme ihtimali yok ama CS:GO'da hem 72 TL değerinde ki (bedava olarak da sahip olabilmen ürünün 72 TL değerinde olduğu gerçeğini değiştirmiyor) ürüne sahip olman hem de altın ligine kadar hilecilerle karşılaşıp oyununun içine edilme ihtimali olmasına rağmen 3 maçta olsa oynaman gerekiyor. Sadece kendi bildiğim şeyler ile değil senin verdiğin bilgiler ile de Valorant'ın anti hile sisteminin CS:GO'dan iyi olduğu sonucuna vardık değil mi?
2. kısma gelelim: İnternet altyapım kötü olduğundan dolayı pingim olduğunu iddia etmişsin bunun doğru olduğunu ve altyapımın kötü olduğunu kabul edip onun üzerinden fikir yürütelim. Aynı internet altyapısı ve aynı bilgisayar ile CS:GO oyununa giriyorum gördüğüm ping düzeyler ortalama olarak 40-70 yine aynı bilgisayar ve internet ile Valorant oyununa giriyorum ping seviyem 12-37 (bu testi yapmak için iki oyunda da 2 saat geçirdim. Testler güncel) ayrıca 8 yıldır e-spor liginde Türk takımının iyi bir derecesi olmasına rağmen(emin değilim ilgi alanım dışında) Türkiye sunucusu açmayan bir oyun ile çıkar çıkmaz Türkiye sunucusu ile gelen bir oyunu sunucu konusunda tartışmak bence gereksiz.
Türkçe seslendirme ile gelmesi de cabası.

Zula P2W mi yok canım daha neler Zula oynacak insan görmeden laf ediyorsa bilmiyordur. Oyunun içine bir karışın o zaman P2W tadını maksimum alırsınız.

MPT +7ye sahibim, istersen foto da atabilirim. Böylece saçma salak fikrinizden vazgeçersiniz. Silah özelleştirmelerim güzel. Silahlarım basılı, Sınırsız meta silahlarımda mevcut. Üstelik sadece oynayarak elde ettim.
Artık 3-5 tane abinizden duyduğunuz lafları başkalarına satmayı kesin. Oyunun mekanikleri çöp diyebilirsiniz. Hakta veririm. Ama oynamadığınız oyuna oturduğunuz yerden "p2w" derseniz bozuşuruz.

verdiğiniz örnek P2W'e örnek değil.
Bu konuda yanılıyorsunuz. p2w aslında üstünde bu kadar tartışmaya gerek olmayacak kadar basit bir konu şöyle ki: Örnek olarak Zula oyununa ikimizde beraber başladık ve karşılıklı bir maça girdik sen maça girmeden önce hiçbir şekilde oyuna gerçek bir para vermedin ben ise 1000TL verdim maç başladığında benim elimdeki ekipmanlar harcadığım paradan dolayı senin ekipmanlarından 1 Hasar veya 1 İsabet oranı bile daha güçlü ise bu p2w oluyor. Bu kadar basit bir konu aslında.

En baba P2W oyunlardan. Milleti yıllarca sömürdüler ama şu an sunucular boş sanırım.

Hala bayağı oynayanı var hocam. Azımsanmayacak derecede. Şu an Battle Royale kapalı betada ona rağmen 10 saniye içerisinde oyun buluyor. Rekabet ortalama 30 saniye içerisinde oyun buluyor. Hızlı lobi tdm ise sadece gemi ve nemrutta buluyor.

Geçen oynamayı denedim adama yarım saat sıkıyorum o bana sadece 3-5 mermi harcamıştır en fazla öldüm çok saçma derecede p2W.
MPT +7ye sahibim, istersen fotoğraf da atabilirim. Böylece saçma salak fikrinizden vazgeçersiniz. Silah özelleştirmelerim güzel. Silahlarım basılı, sınırsız meta silahlarımda mevcut. Üstelik sadece oynayarak elde ettim.
Artık 3-5 tane abinizden duyduğunuz lafları başkalarına satmayı kesin. Oyunun mekanikleri çöp diyebilirsiniz. Hakta veririm. Ama oynamadığınız oyuna oturduğunuz yerden "p2W" derseniz bozuşuruz.

Verdiğiniz örnek p2W'e örnek değil.

Düşünsene 1 yıldır oynuyorsun M4A1 +4 kasabildin sonra biri geldi M416 +6 bastı zırh falan aldı ve bunları sadece 10 dakikada yaptı ve seni tek mermiyle öldürdü sinirini bozmaz mıydı örnek veriyorum PUBG istediğin kadar skin falan al veya Fortnite istediğin kadar kazma al hiç para yatırmamış biriyle tek farkın kıyafetin olur. Yazışınızdan belli zaten 40 yaşında değilsiniz.

Son düzenleme:
Bu konuda yanılıyorsunuz. p2w aslında üstünde bu kadar tartışmaya gerek olmayacak kadar basit bir konu şöyle ki: Örnek olarak Zula oyununa ikimizde beraber başladık ve karşılıklı bir maça girdik sen maça girmeden önce hiçbir şekilde oyuna gerçek bir para vermedin ben ise 1000TL verdim maç başladığında benim elimdeki ekipmanlar harcadığım paradan dolayı senin ekipmanlarından 1 Hasar veya 1 İsabet oranı bile daha güçlü ise bu p2w oluyor. Bu kadar basit bir konu aslında.
Eğer bu dediklerinizi ben zamanla oynasam bile alamıyorsam p2w'dir. Ancak bunları zaten para yatırmadan elde edebiliyorsam (ki Zula'da elde edebiliyorum) P2W değildir. Konu basit aslında. İnsanlar sadece ayrımını yapamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı