Zula P2W mi?

Buna güldüm 🤣. Hocam kafaya mermi yerseniz tabii ki de ölürsünüz. Ayrıca eğer kafaya yemediğinizi düşünüyorsanız bu oyunun P2W olduğunu değil, mekaniklerinin kötü olduğunu gösterir. Sallamak için bahane uydurmuşsunuz gibi geliyor.

1.
Oyunda dediğiniz tüm her şey zp ile alınabiliyor. Ölüm maçları, rekabetçiler size bol bol kasa, materyal ve zp sağlıyor. Asla zp sıkıntısı çekmedim. Gayette adam akıllı oynarsan, +6, +5 fark etmeksizin kilo alıp rank atlayabiliyorsun. Oyunu oynamayıp boş boş konuşmayı bırakın.
2) sallayacak yer bulamayıp yaşıma mı takıldınız? Eğer daha fazla tartışmaya sebebiyet verecek olursanız raporlayacağım. İyi sosyaller.

Zp ile alınabiliyor ama seviye gerekli hem de çok seviye. Mesela yeni başladın 5 levelsin. AUG 3 alacaksın o da +1 bile değil. Almak istiyorsun zp yetiyor seviye yetmiyor. 2 hafta seviye kasayım diyorsun. Adamlar almış parayla silahları içinden geçiyorlar 1 hafta içinde girdiğin 20 maçan 18'ini kaybediyorsun sonra başlıyorsun sende para yatırmaya. Şimdi diyeceksin ki sen kötü oynuyorsun kolsuzsun falan. Ama ver bana +7 AUG bak bakalım nasıl içinden geçiyorum milletin. Neyse Wolfteam ve Zula'dan kesinlikle uzak durun.

Bak şimdi uzak durman gereken oyunlar vardır. Bunlar mobilde pasha fencer, Zula Mobile gibi. Bilgisayarda ise Wolfteam ve Zula'dan uzakdur. Wolfteam baba ise Zula oğludur. Yani ikisi de p2W. Yok ben para yatırmadan geliştim. İşte bizim insanımız P2W nedir bilmiyor önüne gelen oyuna P2W diyor diyen arkadaşlara inanma. Onlar oyunu sevdiği için öyle diyorlar. Emin ol haftalık 50-100 TL yatıran insanlar bunlar.

Para yatırmıyorum. Kabullenmek neden bu kadar zor?

Zp ile alınabiliyor ama seviye gerekli hem de çok seviye. Mesela yeni başladın 5 levelsin. AUG 3 alacaksın o da +1 bile değil. Almak istiyorsun zp yetiyor seviye yetmiyor. 2 hafta seviye kasayım diyorsun. Adamlar almış parayla silahları içinden geçiyorlar 1 hafta içinde girdiğin 20 maçan 18'ini kaybediyorsun sonra başlıyorsun sende para yatırmaya. Şimdi diyeceksin ki sen kötü oynuyorsun kolsuzsun falan. Ama ver bana +7 AUG bak bakalım nasıl içinden geçiyorum milletin. Neyse Wolfteam ve Zula'dan kesinlikle uzak durun.

Evet. Bu doğru. Seviye gerekiyor. Ama bu Zula'nın P2W olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Oyun oynanmaz. Bu haliyle kasmak cidden zor. Ama oyun P2W değil anlayın artık.

Para yatırmıyorum. Kabullenmek neden bu kadar zor?

Evet. Bu doğru. Seviye gerekiyor. Ama bu Zula'nın P2W olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Bakış açına göre bana P2W olan bir oyun söyler misin? P2W dediğimiz her oyunda en kötü ihtimalle 4845984165165 saat oyundan sonra o ekipmana erişiyorsun zaten. Olay para vermeden ekipmana erişebilmen değil paranın ekipmana erişme süreni kısaltıp kısaltmaması. Sözün özü bir oyun daha iyi olmak veya daha iyi ekipmanlara sahip olmak için emek yerine parada kabul ediyorsa p2W'dir.

Bak şimdi uzak durman gereken oyunlar vardır. Bunlar mobilde pasha fencer, Zula Mobile gibi. Bilgisayarda ise Wolfteam ve Zula'dan uzakdur. Wolfteam baba ise Zula oğludur. Yani ikisi de p2W. Yok ben para yatırmadan geliştim. İşte bizim insanımız P2W nedir bilmiyor önüne gelen oyuna P2W diyor diyen arkadaşlara inanma. Onlar oyunu sevdiği için öyle diyorlar. Emin ol haftalık 50-100 TL yatıran insanlar bunlar.

Ekran Görüntüsü (552).png
Ekran Görüntüsü (556).png
Ekran Görüntüsü (558).png
Ekran Görüntüsü (557).png
Ekran Görüntüsü (560).png
Ekran Görüntüsü (561).png
Ekran Görüntüsü (566).png
Ekran Görüntüsü (567).png
Ekran Görüntüsü (565).png

Ayrıca para yatırmışsındır diyip ahkam kesem olursa diye: