Zula sayesinde CS:GO'da yabancılık çekmedim

Walcott

Decapat
Daha fazla  
Bir ara Zula oynadım. Bilgisayarım o zamanlar sadece Zula'yı oynatabiliyordu. Yeni kart aldım. Oynayacak oyun arıyordum, aklıma CS:GO geldi, indirdim. Oyuna girdim ilk elde dust II geldi, Zula'daki safranbolu haritasının buradan alındığını biliyordum. Başka oyuna girdim, haritanın ismini hatırlamıyorum, climb olması lazım ama ben maçtan önce içimden diyorum şimdi haritalar farklı, keşke önce bir haritalarda antrenman yapsaydım. Takımdakiler küfür eder falan diyordum. Haritaya girdiğimde Zula'daki mülteci kampı haritasının aynısı olduğunu fark ettim. 12 kill aldım.

Kısacası Zula'ya buradan takımdan küfür yedirtmediği için teşekkür ediyorum. Siz olmasanız haritalar yabancı gelecekti. Başka neyi çaldınız ona göre ilk Zula'da oynayayım sonra CS'de yabancılık çekmem. Teşekkürler fakir CS:GO'su.

Ne zaman kendimize ait güzel bir oyunumuz olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam Türk sayılmaz ama Crysis var. Bir de Mount and Blade. Keşke bizim ülkeden de GTA gibi büyük oyun çıksa. Gerçi bu da imkansız, herhangi bir eleştiri yapılsa oyun için de vatan haini damgası yerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahaha ironi mi yapıyorsun ciddi misin bilmiyorum ama her halükarda da komik. Gerçekten özgün içerik konusunda problemlerimiz var. Neyse ben şey demeye gelmiştim, bence bu haritaları biliyordum küfür yemedim konusuna çok takılma, kimin haddine senin ne kadar bildiğin veya nasıl oynadığın? Küfür edeni de sustur geç kimse anasının karnından csgo oynamayı profesyonel derecede bilerek gelmiyor. Rank sistemi bunun için var, hile hurda yapmadığın müddetçe seviyene ve bilgine uygun ranka yerleşeceksindir zaten öyleyse kimsenin sana laf atmaya hakkı olmaz, beğenmeyen kendisi gidebilir. Oyunlardaki mobbing gerçekten çok sinir bozucu.

Bende cs:go'dan zulaya geçtim hiç yabancılık çekmedim ve zula çok daha kolaydı +1 silahla takımı taşıdım.

Bir ara Zula oynadım. Bilgisayarım o zamanlar sadece Zula'yı oynatabiliyordu. Yeni kart aldım. Oynayacak oyun arıyordum, aklıma CS:GO geldi, indirdim. Oyuna girdim ilk elde dust II geldi, Zula'daki safranbolu haritasının buradan alındığını biliyordum. Başka oyuna girdim, haritanın ismini hatırlamıyorum, climb olması lazım ama ben maçtan önce içimden diyorum şimdi haritalar farklı, keşke önce bir haritalarda antrenman yapsaydım. Takımdakiler küfür eder falan diyordum. Haritaya girdiğimde Zula'daki mülteci kampı haritasının aynısı olduğunu fark ettim. 12 kill aldım.

Kısacası Zula'ya buradan takımdan küfür yedirtmediği için teşekkür ediyorum. Siz olmasanız haritalar yabancı gelecekti. Başka neyi çaldınız ona göre ilk Zula'da oynayayım sonra CS'de yabancılık çekmem. Teşekkürler fakir CS:GO'su.

Ne zaman kendimize ait güzel bir oyunumuz olacak?
Güzel ve zekice bir eleştiri :)

Yeni konular

Geri
Yukarı