Zula sebepsiz yere hile banı atıyor

PARADİSSE

Decapat
Daha fazla  
Zula oyununda geçen ay 1 ay haksız ban yedim ve destek talebi açtım 3-4 kere ve hile kullandığımı iddia ettiler. Halbuki bilgisayarda Zula'dan başka hiçbir şey yoktu.
1 ay bekledim banın kalkmasını, kalktığı gün girdim ve maça girdim tam girdiğimde oyundan uzaklaştırıldı dedi ve masaüstüne attı. Tekrar giriş yaptığımda 2074'e kadar ban yediğimi gördüm. Zula'da destek talebi açtım ama cevap verilmiyor. Bu hesaba 6-7 bin TL para harcandı 2 ay önce ve şu an böyle bir durumla karşı karşıyayım. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zula oyununda geçen ay 1 ay haksız ban yedim ve destek talebi açtım 3-4 kere ve hile kullandığımı iddia ettiler. Halbuki bilgisayarda Zula'dan başka hiçbir şey yoktu.
1 ay bekledim banın kalkmasını, kalktığı gün girdim ve maça girdim tam girdiğimde oyundan uzaklaştırıldı dedi ve masaüstüne attı. Tekrar giriş yaptığımda 2074'e kadar ban yediğimi gördüm. Zula'da destek talebi açtım ama cevap verilmiyor. Bu hesaba 6-7 bin TL para harcandı 2 ay önce ve şu an böyle bir durumla karşı karşıyayım. Ne yapabilirim?
Sen şimdi zula ya 6-7K baydığını iddia ediyorsan kusura bakma ama

lv_0_20240307154055.gif

Bırakmak için güzel bir sebepin olmuştur artık umarım. Zula'nın Z harfi bile bırakmak için yeterli bir sebep iken sen alternatifler yerine (csgo, valo falan) zula seçtiysen...

Daha fazla para yatırmadığını görünce ban atmışlar.
Desteğe şunu yaz.
ZULA BANA NİYE BAM YAPTIN, HİĞ?

Zulayı hala oynayan var mı diyordum para harcayan bile varmış. Abicim ne var bu oyunda paranızı sömürmekten başka birşey yapmaz bu oyunlar. Bu kadar parayı CS'ye yatırsaydın belki de max 1k kayıp yaşardın.

Yeni konular

Geri
Yukarı