CS:GO sebepsiz yere Overwatch banı yedim

BatuhanBaruonu

Hectopat
Merhaba arkadaşlarım bugün aylar sonra csgo oynamak istemiştim fakat hesaba giriş yaptığımda (bugün) evet aylar sonra giriş yapmama ve oyuna bile girmeden bugün overwatch banı yediğimi gösteren bildirim aldım. Bırakın hile kullanmayı hesaba 80 günden fazladır giriş yapmıyordum bile 200 TL+ envanterim vardı.
Anlayamadığım şey ; hesaba çok uzun bir süre giriş yapmadığım en son yaptığımdada oyuna girmemiş olmam yani yaklaşık 4 aydır oyuna bile girmiyorken oyunu yüklemek için hesaba girdiğimde overwatch banı nasıl yiyebiliyorum.
Oyunu en son oynadığım zamanlar çok fazla hileci ile oynadığımdan bir platform üzerinden güven faktörümü arttırması için övgü boost satın almıştım onunla bir ilgisi olabilirmi? Banı açtırabilirmiyim? Neden ban yedim? Cevaplarınızı bekliyorum.

(Not olarak belirteyim hesapta hile kullanmadım ve 2 tane rozetim vardı)

Hileci ile oynamak güven faktörünüzü düşürmez oynadınız hileciler yasaklanırsa sizinkide düşer onu da övgü boostuyla toparlayamazsınız.

Bir kişi de çıkıp ben hakkımla ban yedim, hak ettim demiyor. Ne hikmetse Overwatch herkese haksız ban atıyor.

Overwatch veya VAC yasaklarına itiraz edilemez, açılamaz. Eğer bir yanlışlık varsa, kendiliğinden kalkar.

Genel yapmayalım hocam arkadaş güzelce anlatmış. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı