Zula'da Aimimi Nasıl Geliştiririm?

Öncelikle merhaba ben Zula'yı yıllardır oynuyorum, eskiden evet para yatırma olayı çoktu markette Zula parası ile satılan eşya yoktu ama son 1 1,5 yıl öncesinde güncellemeyle Zula parası ile satın alım geldi. Ben sadece içi Full var aldım 70 TL'ye başkada hiç para vermedim Zula'ya para yatırmadım. Buradaki herkes çok önyargılı sen dikkate alma oynamak isteyen sensin herkes sana engel olmaya çalışıyor.
Aim kasmak için herkes tek favela atmalısın genelde bu harita kullanılıyor.

-Oyundaki sesi kıs.
-Mermi izlerini aç.
-Oyunda yavaş kalma ve pusma adamların üzerine üzerine oynarsan aim gelişir.
- Genelde kafa tarafina aimi koy.
- Nişangahı (.) Ya da (+) kullan.
Bunu her gün oyuna girmeden yap.

- Silah seçimin Aug , M468, Mpt 76 olsun
Sniper için kar98, Awp olsun
- Silah özelleştirmelerini düzgün yap

Her şey para değil oyunda. YouTube Zula Forza sıfır hesap kasma serisine bakın derim + olmayan silahla adam neler yapıyor.

Önyargılardan kurtulun.

Demek kendini geliştirmek istiyorsun o zaman tavsiyem sol tuş a basılı tutman yeterli işte Zula böyle bir oyun.

Kimse ciddiye almamış beyler her ne olursa olsun saygı duymanız lazım çok kötü de olsa ben o oyuna emek verdim hem bu sizi ilgilendirmez ben sadece nasıl aimimi geliştirebilirim dedim.

Aim geliştiremezsin satın alabilirsin kusura bakma kolunun bir faydası yok o oyunda ya para yatırıcaksın ya da bırakıcaksın aime gerek yok o oyunda ful P2W kusura bakma CS de globalde olsan hiçbir şey değişmez o oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı