Zula'da Çinceye benzer yazılar çıkıyor

d6d2dddrf

Centipat
Rekabetçideyken oyun başlayınca Çince, Japonca dillerinin alfabesine benzer harflerle yazılar çıkıyor, nedir bu? Araştırdık, bulamadim. Oyun orijinal, Windows orijinal, sadece Zula'da yaşanıyor bu durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunun kendisinden kaynaklı o . Katana geldi ya oyuna bildiğim kadari ile Katana da Çin kökenli. Sadece Katana değil birkaç eşya daha var uzakdoğu ile alakalı olan. Ondan dolayı öyle bir sıkıntı değil merak etmeyin.

Hocam oyunun kendisinden kaynaklı o. Katana geldi ya oyuna bildiğim kadari ile katana da Çin kökenli. Sadece katana değil birkaç eşya daha var Uzak Doğu ile alakalı olan. Ondan dolayı öyle bir sıkıntı değil merak etmeyin.

Anladım teşekkür ederim ancak sanırım (maç başlarken) 3 2 1 yazarken geliyormuş o yazının altında, oyunu ben oynamadığımdan bilmiyorum tam.
Oyun esnasında CTRL + Space tuşlarına basarsanız düzelebilir.
Ne işe yarıyor?
Hocam oyunun kendisinden kaynaklı o . Katana geldi ya oyuna bildiğim kadari ile Katana da Çin kökenli. Sadece Katana değil birkaç eşya daha var uzakdoğu ile alakalı olan. Ondan dolayı öyle bir sıkıntı değil merak etmeyin.
@SondanBaştan68 Hocam bu mudur bahsettiğiniz şey?(Tur başlıyor yazısının altındaki yazı)
20210507_182517.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı