Zula'nın yerlerde sürünmesi

Zamanında çok para yatırdım oyuna o kadar pişmanım ki yani 2 sene öncesinin 700TL'si çok mantıklı geliyordu yatırmak şimdi de pişmanım.
2 sene öncesinin 700 TL'si ile ben neler neler alırdım... Poşetlerce abur cubur veya kulaklık ama çok kaliteli bir tane.

2 sene öncesinin 700 TL'si ile ben neler neler alırdım... Poşetlerce abur cubur veya kulaklık ama çok kaliteli bir tane.
O zamanın 700 lirası şuan kim bilir kaç lira eder

Hocam özel teklif diye bir şey geliyordu işte soldaki paket 3TL sağdaki paket 5TL diyordum oha çok mantıklı deyip şak şak yatırıyordum.
Hocam ben hiçbir oyuna para vermedim. Bana bir defa hediye kod gelmişti Google Play'de. Onu harcamıştım. Başka hiçbir oyuna para vermedim. Zula da milleti zamanında iyi çevirmiş. Aslında eskiden güzeldi de şimdi bataklıkta.

KBT üyesiyim, ilk başlarda fena değildi aslında. Eskiden silah geliştirmek çok zordu fakat sonradan para kazanmak için bayağı kolaylaştırdılar. Şu an nasıl bilmiyorum ama önceden yüklediğimde Steam versiyonu hatalarla doluydu.
Hocam özel teklif diye bir şey geliyordu işte soldaki paket 3TL sağdaki paket 5TL diyordum oha çok uygun deyip şak şak yatırıyordum.
Ben genelde özel teklif ile indirimli ZA alırdım ve onu bilet için kullanırdım. Arkadaş ortamı olmasa oynamazdım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı