Zula'nın devri bitti

Merhaba ben Zula'yı 1 yıl önce bıraktım. Bugün VP alacakken yanlışlıkla Zula sayfasına bastım şok oldum 6 TL'lik za, 12 ve 12 TL'lik za 25 TL olmuş artık hiç kimse oynamaz bu oyunu.

Zula'nın zamanı 2019 unun yazından sonra bitti hesabımı ve klanımı satıp terk etmiştim :D
(Gittim LoL'e başlattılar arkadaşlar 500k Aphelios'um varda arada oyunu bırakıyorum Valorant CS oynuyorum o sürecte :D)

Zula'nın zamanı 2019 unun yazından sonra bitti hesabımı ve klanımı satıp terk etmiştim :D
(Gittim LoL'e başlattılar arkadaşlar 500k Aphelios'um varda arada oyunu bırakıyorum Valorant CS oynuyorum o sürecte :D)

Hocam Valorant ve CS'ye kendini kaptırınca da ayrı bir sorun oluyor Battlefield 4/1/5 oyna rahatına bak.

Zula Türk oyun tarihinin fiyaskolarından biridir.

Son 10 yılın en iyi oyunu da Erzurum'dur (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video aşırı saçma. Erzurum gibi bir şah eseri RDR 2 gibi bir balonla kıyaslıyorlar(!).

Hocam Valorant ve CS'ye kendini kaptırınca da ayrı bir sorun oluyor Battlefield 4/1/5 oyna rahatına bak.

Kanka Arkadaşlar ile oynuyordum hikayeli bitirdiğim oyunlar 1 sene icerisinde hades Dead Cells Cyberpunk.

Kanka arkadaşlar ile oynuyordum hikayeli bitirdiğim oyunlar 1 sene icerisinde hades Dead Cells Cyberpunk.

Online takım tabanlı oyuna tek girmek kendini asitin içine atmak gibi.

Video aşırı saçma. Erzurum gibi bir şah eseri RDR 2 gibi bir balonla kıyaslıyorlar(!).

Bunlar ne asıl dünyanın en iyi oyunu sabotajdır dünyanın parasını yatırıpta oyunun sunucuları kapanınca gerçek dünyayı tanıttı eski Zula'cı tayfaya :D (!)

Geri
Yukarı