GameSatış dava açabilir mi?

kenchin2

Decapat
Daha fazla  
Satın aldığım Valorant hesabını sattım hesap geri alındı site 5000 dolarlık bir dava açacağını söylüyor ne kadar gerçekçi 😄

Satın aldığınız yerden destek alamıyorsanız arada kaldınız. 5000 dolarlık kısmı kafadan sallama olabilir ancak dava açılabilir, satış yapmak için T.C. kimlik numaranızı giriyorsunuz diye biliyorum. Ücret iadesi yapmayı talep edebilirsiniz en kötü.

5000 dolar kısmı hariç açabilirler. 5000 dolar göz korkutmaya çalışmak gibi duruyor. Sitede T.C. Kimlik numaranız var değil mi?

Evet T.C. Numaram var ama bu tarz sitelerin yaptığı sözleşme tamamen kendi kafalarından yasallığı olmayan sözleşmeler değil mi zaten.

Siteye üye kaydı yapılırken sözleşmeler vs. oluyor onun içeriğini bilemem fakat LoL'de olduğu gibi Valorantta da hesap satışı yasak. Yani legal bir durum olmadığı için nasıl dava edecekler ki?

Siteye üye kaydı yapılırken sözleşmeler vs. oluyor onun içeriğini bilemem fakat LoL'de olduğu gibi Valorant'ta da hesap satışı yasak. Yani legal bir durum olmadığı için nasıl dava edecekler ki?

Bende öyle düşünüyorum illegal bir şeye legal bir çözüm aramak cidden çok mantıksız.

Geri
Yukarı