Zula'yı eleştirip Valorant oynayan kitle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Asla oynamam çok kötü bir oyun ama CS:GO oynuyorum.
Sizin amacınız forumu birbirine düşürüp zamanımızı mı çalmak? Yok neymiş R5 1600AF kötü yok neymiş yakışıklı olmayanlar niye profil fotosu koymuyor‚ şimdi de bu konu. Çok anlamsız konular açıyorsunuz farkındasınız değil mi? İki oyunu aynı kefeye koymak nasıl bir akıl onu anlamıyorum. Moderatörler de göz göre göre onaylıyor konuyu.

Bir daha söyliyorum o oyunu asla oynamam, çok kötü ama ikisi de kötü.
Hocam tamam anladık aiminiz ve ya FPS oyunları için yeteneğiniz yok. Zula'yı ben de sevmem ancak bir ara girip denediğimde oyuna para yatıranları bedava olan silahlarla rahatça yenebilmiştim. Kendi oynayamadığınız oyunlara kötü demeyi bırakın. Bu bir hastalıktır.

Ya dostum böyle gereksiz konuları açmanızı yanlış buluyorum. Oyun zevk işidir bana güzel hoş gelir sana gelmez gelipte yok Zula Valorant vırt zırt oyunlar kötü oynanmaz diye eleştiri yapmakta doğru olmaz bu oyun bana hitap etmiyordur oynamam oynanmaz diye konuşmam eleştiri yapmam yanlış olur.

Sizin amacınız forumu birbirine düşürüp zamanımızı mı çalmak? Yok neymiş R5 1600AF kötü yok neymiş yakışıklı olmayanlar niye profil fotosu koymuyor‚ şimdi de bu konu. Çok anlamsız konular açıyorsunuz farkındasınız değil mi? İki oyunu aynı kefeye koymak nasıl bir akıl onu anlamıyorum. Moderatörler de göz göre göre onaylıyor konuyu.
Yahu neden farklı düşünceleri olan insanlara bu şekilde davranıyorsunuz? aslında troll olarak gördüğünüz yazdığım şeyler gibi farklı düşüncelere sahip bir çok insan var benim tek farkım bunu konu olarak açmak ve insanlar cevap verdiğine göre troll değil? kimse troll olan bir şey ile uğraşmaz.

Yahu neden farklı düşünceleri olan insanlara bu şekilde davranıyorsunuz? aslında troll olarak gördüğünüz yazdığım şeyler gibi farklı düşüncelere sahip bir çok insan var benim tek farkım bunu konu olarak açmak ve insanlar cevap verdiğine göre troll değil? kimse troll olan bir şey ile uğraşmaz.
Hayır söylediğiniz mantıklı olsa bir şey demeyeceğiz zaten ama en ufak bir mantık yok.

O zaman mizah konusuna açın efendimiz.

O zaman güzel bir dille açıklayın. Gidip çok kötü demeyin o zaman değil mi? Mesela "bana göre Zula ve Valorant kötü bir oyun‚ sizin görüşleriniz neler" diyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı