Zula'yı eleştirip Valorant oynayan kitle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu iki oyunu da oynamıyorum ama Zula'yı eleştirip Valorant oynamak tam olarak "neyin kafası"? İki oyun neredeyse aynı sadece birisi Türk yapımı o yüzden eleştiri odağı oldu.

P2W diye bir kural yok en azından. Zula "bas bas paraları leyla" mantığındayken Valorant "sadece oyna" mantığında.
Bu adam dün yakışıklı olmayanların profil fotosu koymama gerçeği diye konu açmadı mı?

Bunda gülünecek bir şey var mıydı? Ben anlamadım şahsen.
Arkadaş R5 2600 almış 800 TL'ye sanırım R5 1600 AF 600 TL iken. Konu açmıştı bunun hakkında. Daha sonra her gördüğü R5 1600 AF'ye laf atmaya başladı. Komik bir durum gerçekten :(

Arkadaş R5 2600 almış 800 TL'ye sanırım R5 1600 AF 600 TL iken. Konu açmıştı bunun hakkında. Daha sonra her gördüğü R5 1600 AF'ye laf atmaya başladı. Komik bir durum gerçekten :(
İstediğiniz gibi R5 1600AF alabilirsiniz güzel bir işlemcidir ama R5 2600 kadar iyi değildir.

İnsanları tetiklemek istemiyorum. Kavga çıkıyor beni şikayet ediyorlar.
Yok yok sen tetiklemek istemiyorum diyorsun ama aslında böyle saçma saçma konular açıp bizi tilt etmek istiyorsun :) şikayet etmelerinde bir sakınca görmüyorum bence şikayet edebilirler. Aaa hatta hatırlattığın iyi oldu ben seni şikayet etmemiştim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı