Zyxel VMG3312-B10B Modem için ISS Seçimi

Teşekkür ederim herhangi bir sorun olmazsa pazartesi işlemlere başlarım 🙂
Merhaba şu an sizinle aynı sorunu yaşıyorum ayni model modem var bu modemi kendiniz mi almıştınız ttnet kullanırken sizde kalan modem mi( rengi beyaz olan modem dimi) şu an türknet ve bu modemi kullanıyorsanız 1 sene deneyiminiz nedir memnun kaldınız mı ben bu modemi ttnet kullanırken sürekli bağlantı kopma sorunh oluyordur kablo net kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum sırf taahutsuz için bu riski almaya değer mi

Bendeki değerler bu şekilde. 8 MBPS tanımlı ama 19 MBPS yazıyor. Tam olarak ne anlatıyor pek bilgim yok bu konuda? 🙂
Eki Görüntüle 495315
Şuan halihazırda ADSL üzerinden hizmet alıyorsunuz. Port değişimi yapılırsa Turknet'in belirttiği 50 mbps den fazla bile alabilirsin. Firmayı arayıp port durumunu sor.
Merhaba şu an sizinle aynı sorunu yaşıyorum ayni model modem var bu modemi kendiniz mi almıştınız ttnet kullanırken sizde kalan modem mi( rengi beyaz olan modem dimi) şu an türknet ve bu modemi kullanıyorsanız 1 sene deneyiminiz nedir memnun kaldınız mı ben bu modemi ttnet kullanırken sürekli bağlantı kopma sorunh oluyordur kablo net kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum sırf taahutsuz için bu riski almaya değer mi
Kopma sorunları modem kaynaklı değil genelde iç tesisat sebebiyle oluyor. Aynı modem ile 100 mbps Turknet kullanıyorum sorun çıkarmıyor. Farklı bir konu açıp hat değerlerinizi ekleyin. Konuya beni etiketlerseniz yardımcı olurum.
Turknet'in sitesindekine pek bakmayın derim çünkü 13 MBPS dediler bana şuan 75 MBPS alıyorum. Altyapım desteklemediği için o da desteklese 85 MBPS alacaktım 85 TL'ye. Hemde benim de modemim Zyxel VMG3312-B10B .
Turknet'in sitesi kendilerine tahsis edilmiş portları gösteriyor. Eğer port yoksa o değerleri görmeniz normal. Siz geçiş yaparken port tahsis edilmiş olabilir.

Geri
Yukarı