Zyxel vmg3312-b10b Modemi Huawei hg521'e Nasıl Bağlarım?

RalfKing

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir kaç yıl önce TTnet'ten huawei modem almıştım miladı doldu diyerek TTnet'ten yeni modem istedim bana zyxel'i gönderdiler.
Şimdi kardeşlerim, abilerim, ablalarım ben bu iki modemi bir birine nasıl bağlıyacağım? Bana biraz detaylı bi şekilde açıklarsanız duacınız olurum. Gerçekten kafayı yemek üzereyim, kaç gündür deniyorum olmuyor:(
1-) Bendeki zyxel modemi wifi ile huawei'ye bağlayıp yan komşumunda netten yararlanmasını istiyorum birincisi bu.
2-) Aynı modemi kablolu bi şekilde bağlamakta olabilir. Şöyle ki ben komşuya swict ile internet verdim ortak kullanıyoruz ama orda wifi çekmiyor. Benim modemden giden kabloyu orda bi switch'e takıp hem pc'den hem de telefondan arkadaşımın netten yararlanmasını sağlayabilir miyim acaba? Yoksa direk modemden giden kablonun mu takılı olması gerek? Arada switch falan olursa bağlantı olmaz mı?
Bu iki konuda yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var. Arkadaşlar nette var bişiler video falanda ben uğraştım yapamadım. Bana şöyle noktası virgülüne kadar anlatacak bir kişi yok mu? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı