ZyXEL VMG3625-T50b vs Tenda V12 AC1200

Yani sadece modem mi var yoksa küçük bir cihazda mı var. Bu modem işinizi görmez bana klaırsa antenlerine aldanmayın.

Sadece modem var hocam. Başka bir cihaz yok sinyal kuvvetlendirmek için. Ya da USB Wi-Fi tarzı herhangi bir cihaz kullanmıyorum.

Sadece modem var hocam. Başka bir cihaz yok sinyal kuvvetlendirmek için. Ya da USB Wi-Fi tarzı herhangi bir cihaz kullanmıyorum.
En fazla şu an kullandığın modem ile aynı hızı verir Tenda sen 3-4 k lık modem almadıkça , hatta alsan bile çekim kuvvetinde muhtemelen bir şey değişmez sana tavsiyem router alman istersen 2 tane al yani modem ile toplam 3 noktada cihaz olsun en iyi sonucu öyle alırsın .

Evin orta konumlarına alıp deneyebilirsiniz. Böyle bir imkan yoksa araya kablo çekip router kullanmak daha iyi olur. Tenda ise vasat bir marka diyebiliriz. Menzil genişleticilerse genelde hız kaybı yapıyor.

Evin orta konumlarına alıp deneyebilirsiniz. Böyle bir imkan yoksa araya kablo çekip router kullanmak daha iyi olur. Tenda ise vasat bir marka diyebiliriz. Menzil genişleticilerse genelde hız kaybı yapıyor.

Modem olarak ne almalıyım? Marka öneriniz var mı hocam? Keenetic, ASUS vs.

Keenetic Extra DSL güzel bir modem. 4 antenli ve Dual Band desteği de var.

Bende Omni DSL vardı. Isınma sorunu görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı