LorenzoVonMatterhorn tarafından gönderilen son içerik

 1. L

  1 Aylık Xbox Series S Deneyimim

  3500 TL verip Series S almak yerine oyun paraları hariç 10000 TL masraf yapıp 2 konsol almak çok mantıklı yani size göre. Üstüne birde RTX 3090’lı pc almak lazım.
 2. L

  Mimarlık ofisi vs diş kliniği

  Mesleğin üst seviyelerine çıkıldığında mimarlık ofisleri çok ciddi paralar kazanıyor ancak mesleğin gecesi gündüzü yok, çok sevmiyorsanız tavsiye etmem.
 3. L

  Xbox One X vs Xbox Series S

  Series S'in Witcher 3 gibi next gen güncellemesi almamış oyunları One S portu ile oynatması en büyük eksisi. One X kullanıcıları 4k60fps oynarken Series S kullanıcıları 1080p30fps ile oynuyor. Bu durum dışında bir Series S kullanıcısı olarak bir problemim yok. 4k50inch TV ile kullanıyorum...
 4. L

  Xbox Series X'e 4K arayüz geliyor

  Benim için de gereksiz ama yurtdışı forumlarına baktığınızda bu konudan şikayetçi çok kişi var. Ülkemiz 4k'ya alışamadığı için çoğu şey göze güzel geliyor.
 5. L

  Yurt dışından Series S getirttim

  Bence de disk okuyucu, depolama ve grafik dışında bir fark yok tabi bunlar çok önemsiz farklar değil ancak beni rahatsız etmiyor. Ayrıca Series S için oyun indirirken 4k texture dosyaları inmediği için oyun boyutları daha ufak Series X'e göre. Beni şuan rahatsız eden ve acaba X'mi alsaydım...
 6. L

  Xbox Series S İnceleme

  3700TL'ye Series S almayıp, 6500TL'ye PS5 digital alıp, oyunlara 500TL verse daha mantıklıydı yani? Kullandığı TV'de 1080p.
 7. L

  Cips yiyerek kilo alınır mı?

  Mümkün ancak bazı şeylerin anlaşılması gerek. Cips yiyerek aldığınız 3-4 kilo sizi daha geniş daha sağlıklı göstermez. Kollarınız ve bacaklarınız yine ince kalır ama göbeğiniz çıkmaya başlar. Spor yapacaksınız düzgün yiyeceksiniz, başka bir yolu yok.
 8. L

  Amazon Türkiye Xbox Series S fiyat hesaplama

  Konsol 2 yıl, kol ise 1 yıl ulusal garantili diye biliyorum ancak daha önce konsollar ile problem yaşamadığım için çok araştırmadım ama okuduğum konularda genel yorumlar böyleydi.
 9. L

  Amazon Türkiye Xbox Series S fiyat hesaplama

  Evet, ne yazıyorsa o. Aynı ürünü aldım.
 10. L

  Xbox Series S alınır mı?

  Ben de şuan sırası ile Dead Cells, Far Cry 5, Fifa 21, Forza Horizon 4, Gears 5, Ori, Ryse Son Of Rome, Witcher 3 yüklü ve 60GB daha yerim var. Tabi bazı oyunlar oldukça büyük; Halo ve COD Warzone gibi. Benim yüklediğim oyunlar aşırı yer kaplamıyor. Dead Cells sayılmaz zaten.
 11. L

  Xbox Series S alınır mı?

  Depolama aslında anlatıldığı kadar kötü değil. Oyunların 4k texture dosyalarını indirmediği için boyutları daha düşük oluyor. Şuan bende 9 oyun yüklü. İlk aldığımda 3 oyunda hafıza dolar gibi düşünmüştüm.
 12. L

  Amazon.de Xbox Series S Tecrübem

  Vergi 3600 TL'nin içinde, ekstra bir ödeme yok.
 13. L

  Amazon.de Xbox Series S Tecrübem

  Ben de böyle aldım. Ayrıca fiyat artmadan 6 taksit imkanı mevcut.
 14. L

  Xbox Series S vs PS4

  Sadece GOW yazmışsınız. Series S alıp, GOW için PS4 kiralayabilirsiniz.
Yukarı