1.500.000 TL'ye araba önerisi

yasNbae

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmak isteyen bir liseli
Merhaba iyi günler yaklaşık olarak 1milyon ile Max 1.5m TL kadar bütçemiz var, üniversiteye başlayacağım için bir araba almak istiyorum. Marka olarak BMW Mercedes veya Audi olursa iyi olur hem güzel dursun hem de hızlı olsun.

Aklımda BMW 3.20 ile CLA200 var ama Audio kısmını hiç bilmiyorum.

Merhaba iyi günler yaklaşık olarak 1milyon ile Max 1.5m TL kadar bütçemiz var, üniversiteye başlayacağım için bir araba almak istiyorum. Marka olarak BMW Mercedes veya Audi olursa iyi olur hem güzel dursun hem de hızlı olsun.

Cla 200 çok klas bir araba ve çok konforlu pişman etmez abim uzun bir süre kullandı aşırı hoşuma gidiyordu şu an 5.20'si var cla 200 beni daha çok cezbediyordu.

BMW F10 (5.20 2011 Model sonrası), Audi Q2 olabilir yavru SUV gibi güzel bir araba gidişi gayet tatmin edici bazılarında Bang Olufsen ses sistemide oluyor Mercedes kısmına hakim değilim fakat bu bütçe bandında Audi ve BMW daha tatmin edici olacaktır.

BMW F10 (5.20 2011 model sonrası), Audi Q2 olabilir yavru SUV gibi güzel bir araba gidişi gayet tatmin edici bazılarında bang olufsen ses sistemide oluyor Mercedes kısmına hakim değilim fakat bu bütçe bandında Audi ve BMW daha tatmin edici olacaktır.

Bir BMW'ci olarak Mercedes auid veya BMW'nin gerisinde değil bence F10 gayet alınabilir bir araba ama bu bütçede bence en tatmin eden araba Mercedes tarafinda olur arkadaşın örnek verdiği gibi cla 200 bu fiyat bandında bana kalırsa alınabilecek en iyi arabadir hem sene olarak 2017 kasa hem de gayet konforlu ve hızlı bir cla 200 alınabilir.

Passat

Yeni konular

Geri
Yukarı