Acer Nitro 5 2020 nasıldır?

genkin9

Hectopat
Bu linkteki laptop hakkında ne düşünüyorsunuz? Özellikle bir önceki modelini kullananların yorumlarını merak ediyorum kasa yapısında vs. Bana göre çok güzel artıları var;
1-Batarya ömrü: Kimi kaynaklarda 9 saate ulaştığı yazıyor, orta parlaklık Wi-Fi açık şekilde ki günlük kullanımda 5-6 saati bulsun bana o da çok yeterli olur.
2-Ve tabii ki de bu fiyata 9750H gibi bir performans alabilmek ki çoklu çekirdek testlerinde de geçiyor onu.
3-Sıcaklıklar çok iyi görünüyor, testlerde CPU 85 üstüne çıkmıyor; oyunlarda ise sanırsam 70-80 arası oluyor.

Hocam üstte de belirttiğim gibi, tazeleme hızı bu bilgisayar açısından fark yaratmıyor çok.
Yanlış okumuşum kb. Zaten yüksek Hz'li Nitro ekranlarında sadece kare sayısı farkı var, tepkime süresi ve renk olarak 60Hz modeliyle neredeyse aynı.

Bu anlamda sıkıntı oluşturmazsa ilk attığınız laptop işinizi güzel görür, soğutması ve fiyatı gayet iyi. Onunla 8 GB RAM takviyesi de tavsiye ederim.

Hocam, Intel bu sene fazla para verip daha az performans vadediyor gibi.
Yeni modeller eklendi. i7-10875H ve i9-10980HK gibi. Oyun konusunda daha iyi Intel. Ayrıca Intel Thermal Velicty Boost gibi yeni özellikler var. Termaller biraz daha iyi. Ama her zaman bildiğimiz Intel. Her nesil 420-1500₺ arasında fark oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı