AirPods Pro 2 kutu arasındaki boşluk

Pawters

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle selam, 2 hafta önce AirPods Pro 2. nesil cihazını aldım ve severek de kullandım fakat bugün gözüme bir şey çarptı ki kutuda boşluk var.
Bilmiyorum belki çok önemli değildir ama sol taraftaki boşluk ileride toz alma gibi bir durum yaratıp kutuyu bozabilir mi? Şayet öyleyse iade hakkım olduğundan iade edeceğim.
Not: Fotoğraftaki halinden biraz daha boşluklu (kalite kötü tam belli olmuyor)

Son düzenleme:
Genelde apple ürünlerinde mükemmelciyetçi bir yaklaşım var. Fakat apple ürünleri en üst kalite mükemmelliyetçi üretilmiyorlar. bende kapağın hareket etmesi ile ilgili görüşmüştüm apple ile görüşmemden anladığım kadarıyla o kadarda mükemmel değiller. artık apple ürünlerini kullanırken çok ince detaylara takılmadan sorun yaşarsam garantiye vererek çözüyorum 12 yıllık apple tecrübemde 4 kere garanti ile ilgili sorun yaşadım 1 tanesi çözümsüz kalmıştı. irlandaya kadar ulaştım ama çare olmamıştı.. Oda apple aksesuarlarından ilk çıkan apple klavyesiyle ilgili problem yaşamıştım..

Genelde apple ürünlerinde mükemmelciyetçi bir yaklaşım var. Fakat apple ürünleri en üst kalite mükemmelliyetçi üretilmiyorlar. bende kapağın hareket etmesi ile ilgili görüşmüştüm apple ile görüşmemden anladığım kadarıyla o kadarda mükemmel değiller. artık apple ürünlerini kullanırken çok ince detaylara takılmadan sorun yaşarsam garantiye vererek çözüyorum 12 yıllık apple tecrübemde 4 kere garanti ile ilgili sorun yaşadım 1 tanesi çözümsüz kalmıştı. irlandaya kadar ulaştım ama çare olmamıştı.. Oda apple aksesuarlarından ilk çıkan apple klavyesiyle ilgili problem yaşamıştım..
Aslında evet dediğiniz gibi bir mükemmeliyetçilik beklentisi var ama şöyle ki, kapak tıkırtısı gibi kronik bir şey değil gibi sanırım ve düşüncem ileride sorun çıkarır mı acaba gibisinden.

Aslında evet dediğiniz gibi bir mükemmeliyetçilik beklentisi var ama şöyle ki, kapak tıkırtısı gibi kronik bir şey değil gibi sanırım ve düşüncem ileride sorun çıkarır mı acaba gibisinden.
Çıkartırsa vereceksiniz garantiye, kullanıma sıkıntı yaratıyorsa değişecek, yaratmıyorsa kullanacaksınız.
airpods pronun birinci serisini kaybettim. yaklaşık 4-5 aydır bulamıyorum. Bu gün pro 2 serisini sipariş ettim. emin olun kapakmış falan hiç takılmayacağım. Sadece kullanıp, ömrünü tamamlayınca veya arıza verince garantiye vereceğim yada yenisini alacağım. Apple ürünlerinden memnunum. Özellikle diğer markaların ürünlerini deneme veya kullanma şansım oldukça appledan vaz geçemediğimi anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı