Alt kata internet çekmek için ne yapmalıyım?

dobuvuyn

Centipat
Merhaba arkadaşlar Türk Telekom'dan 24 Mbps VDSL sınırsız internetim var alt kata kablo çekip orada aynı interneti farklı bir ağ oluşturarak kullanmalarını sağlayarak fiyatı paylaşmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor bana ucuza bir yöntem söyleyebilir misiniz ne yapmam gerekiyor? Cevaplayacak olursanız çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Türk Telekom'dan 24 Mbps VDSL sınırsız internetim var alt kata kablo çekip orada aynı interneti farklı bir ağ oluşturarak kullanmalarını sağlayarak fiyatı paylaşmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor bana ucuza bir yöntem söyleyebilir misiniz ne yapmam gerekiyor? Cevaplayacak olursanız çok teşekkür ederim.
Ucuz bir Acess Point işinizi görür. Bu arada yaptığınız işlemin yasal olmadığını hatırlatmak isterim.

Yasal olarak bireysel interneti "herhangi bir yolla" paylaşıp fatura bölüşmek suç. Biri ihbar ederse sonuçları ne oluyor tam bilmiyorum. Yaparsınız yapmazsınız orası size kalmış. Ben sadece uyarıyorum.

TCK. MADDE 163
[TD valign="top"]
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 163
Karşılıksız yararlanma
(1) Otomatlar aracılığı ile sunulan ve bedeli ödendiği takdirde yararlanılabilen bir hizmetten ödeme yapmadan yararlanan kişi, iki aydan altı aya kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Telefon hatları ile frekanslarından veya elektromanyetik dalgalarla yapılan şifreli veya şifresiz yayınlardan sahibinin veya zilyedinin rızası olmadan yararlanan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(3) (Ek: 2/7/2012-6352/83 md.) Abonelik esasına göre yararlanılabilen elektrik enerjisinin, suyun veya doğal gazın sahibinin rızası olmaksızın ve tüketim miktarının belirlenmesini engelleyecek şekilde tüketilmesi halinde kişi hakkında bir yıldan üç yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.
[/TD]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı