Apple AirPods 2 alınır mı?

Bildiğim kadarı ile yok.

Bildiğim kadarı ile yok. Ama yanında tutmazsan şarjın bittiği için sıkıntı yaşarsın. Bildiğin üzere kulaklık ayrı zamanda kutunun içinde de 3-4 defa tam dolum yapabiliyor. AirPods kutusunu yanımda taşımadan sadece kulaklığımı aldığım hiç olmadı açıkçası :D
Spor yaparken sıkıntı oluyor da aliyim yanıma.

O zaman en iyi sizin bilmeniz gerekir arada ki farkı. Pro modeller hem kulak ağrısı yapıyor hemde kulakta durmuyor. 3 ve Pro ikiside bende mevcut. Eşim 3. nesili kullanıyor proyu onun için almıştım ama sevmedi. Bende 3'ü kendim için almıştım. Kesinlikle nesil 3 diyorum.

Hocam ben de JBL WAVE 100 TWS kullanıyorum(yaklaşık 1 yıl oldu). Kulağıma tam oturuyor. İstediğim kadar sallayalım, yine de düşmüyor. Ayrıca iki kulaklık da takılınca düşük ses seviyelerinde kullansanız bile dışarıdan neredeyse hiçbir şey duyulmuyor.

İki kullanıcının birbirine zıt tecrübeler yaşaması garip.

Acaba kulaklığı kulağınıza tam oturtturamıyor olabilir misiniz? Dışarıdan ses alma ve düşme sebebi bu olabilir çünkü.

Ayrıca (yanlış olabilir) airpods'lar dışarıdan sesi alıyor diye biliyorum. Onu bir araştırın. Ses engelleme konusunda attan inip eşeğe binme durumu yaşamayın :D

Pro alıcak olsam beats studio alırdım aradaki fiyat farkı çok fazla düz 2 ile.
O bütçelerle çıkacaksanız sony, sennheiser gibi kaliteli markalardan alışveriş yapın. Beats verdiğiniz paraya karşılık, malzeme kalitesi konusunda vasat sayılabilecek bir marka.

Hocam ben de JBL WAVE 100 TWS kullanıyorum(yaklaşık 1 yıl oldu). Kulağıma tam oturuyor. İstediğim kadar sallayalım, yine de düşmüyor. Ayrıca iki kulaklık da takılınca düşük ses seviyelerinde kullansanız bile dışarıdan neredeyse hiçbir şey duyulmuyor.

İki kullanıcının birbirine zıt tecrübeler yaşaması garip.

Acaba kulaklığı kulağınıza tam oturtturamıyor olabilir misiniz? Dışarıdan ses alma ve düşme sebebi bu olabilir çünkü.

Ayrıca (yanlış olabilir) airpods'lar dışarıdan sesi alıyor diye biliyorum. Onu bir araştırın. Ses engelleme konusunda attan inip eşeğe binme durumu yaşamayın :D

O bütçelerle çıkacaksanız sony, sennheiser gibi kaliteli markalardan alışveriş yapın. Beats verdiğiniz paraya karşılık, malzeme kalitesi konusunda vasat sayılabilecek bir marka.
Normalde düşmüyor ama sporda omuz sırt felan çalışırken düşme oluyordu.

O zaman en iyi sizin bilmeniz gerekir arada ki farkı. Pro modeller hem kulak ağrısı yapıyor hemde kulakta durmuyor. 3 ve Pro ikiside bende mevcut. Eşim 3. nesili kullanıyor proyu onun için almıştım ama sevmedi. Bende 3'ü kendim için almıştım. Kesinlikle nesil 3 diyorum.
Kusura bakmayın bir şey daha sorucam kulaklık bugün elime ulaştı işim bittikten sonra şarj kutusuna yerleştirip kapatıyorum ama hala bağlı gözüküyor bluetoothu kapa aç yapınca sonra düzeliyor gidiyor bağlantı işim bittikten sonra kulaklığı kapatmak için başka bir şey mi yapmam gerekiyor ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı