Asus Zenfone 5 Nasıldır ?

Cynara

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır telefon almak istiyordum. Note 3 mü Xperia Z2'mi sorunsalım için bu foruma üye oldum. Egemen beni Z2'ye yönlendirdi, Sony Desteği ve gereğinden fazla fiyatı nedeniyle Note 3'e geçtim. Serviste Note 3 Neo alan bir çocukla 2-3 gün tartıştık, kullandım falan, ve beğendim. Şimdi şöyle bir durum var.

1- Samsung Galaxy Note 3 Neo (1299 TL) ve Orjinal Kılıf (89 TL) almak.
2- Şimdi Asus Zenfone 5 (699 TL) + Orjinal Kılıf (79 TL) + 6000 mAh Powerbank (109 TL) almak, maddi durumumuz düzelince telefonu anneme verip Galaxy Note 3 almak.

6000 mAh Powerbank'a ihtiyacım var, 2150 mAh bana yetmeyebilir okulda yoğun kullanacağım.

Başka önerileriniz var ise belirtiniz. (LG G2-G3, Lumia, Discovery, T50 vb. önermeyiniz.)

Bir de babam Vodafone Smart 4 Power'i önerdi onun hakkında da yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

NOTE 3 NEO: Samsung Galaxy Note 3 Neo Cep Telefonu - Vatan Bilgisayar
NOTE 3 NEO KILIF: SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO KAPAKLI KILIF BEYAZ - Teknosa

ASUS ZENFONE 5: ASUS ZENFONE 5 SİYAH AKILLI TELEFON - Teknosa
ZENFONE 5 KILIF: ASUS VIEW FLIP COVER A500 SİYAH KILIF - Teknosa
6000 mAh POWERBANK: EB-PG900BWEGWW SAMSUNG 6000MAH HARİCİ AKÜ- (BEYAZ) - Vatan Bilgisayar

Eğer G2 alırsan hem fazla para ödememiş olursun, hem power bank almaya paran kalmış olur. Ayrıca G2'nin hız olarak Note 3'ten aşağı kalır yanı yok.

Eğer G2 alırsan hem fazla para ödememiş olursun, hem power bank almaya paran kalmış olur. Ayrıca G2'nin hız olarak Note 3'ten aşağı kalır yanı yok.
G2'yi beğenmedim çıktığı günden beri eleştiriyorum almam çevrem ve şahsım tarafından acayip karşılanır :) Tasarımı ve neredeyse Stok Android kullanımını beğenmiyorum. Donanımına lafım yok tam bir f/2p ürünü.

Telefonu ne için kullanacaksın?
Yoğun olarak Whatsapp, Facebook, Technopat, YouTube üzerinden video izleme, 2-3 oyun oynama, müzik dinleme, İnternet üzerinde dolaşma, fotoğraf çekme vb. Batarya önemli elimdeki telefon %25'ten ibaret 100'den 25'e su gibi akıyor 25'ten sonra normale dönüyor. Tasarım da önemli prestij için değil elimde tuttuğumda tutasım gelsin.

Pardon hocam gözümden kaçmış :/. Bu fotoğraf sizi daha iyi yönlendirebilir.

Dosya Ekleri

• 513780698621.jpg
    513780698621.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 329
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı