Asus Zenfone 5 nasıldır?

Sağ ol kardeşim. İstediğiniz, merak ettiğiniz bir şey varsa cihaz hakkında sorabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısın da pahalı telefnon hayranlığı var ister istemez :D Performans olarak sorun çıkaracağını düşünmüyorum halbuki zenfone un. Bir de tipini hiç beğenmedim ya kenar çerçeveleri falan. Altında tuşlar var zaten bir de altına parlak bir kısım eklemişler. Tasarım olarak beğensem belki çoktan almıştım.

Haklısın da pahalı telefnon hayranlığı var ister istemez :D Performans olarak sorun çıkaracağını düşünmüyorum halbuki zenfone un. Bir de tipini hiç beğenmedim ya kenar çerçeveleri falan. Altında tuşlar var zaten bir de altına parlak bir kısım eklemişler. Tasarım olarak beğensem belki çoktan almıştım.
Tasarım olarak bence çok güzel masanın üstüne koyduğunda asıl bi duruşu var

Rica etsem Real Racing 3 veya Asphalt 8 gibi telefonu zorlayacak olan oyunların test videosunu çekebilir misin? Bu arada telefonunuz hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı