ASUS ZenFone 5 Nasıldır ?

Sociologist

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Technopat'ın incelemesini izledim telefon ilgimi çekti sizce alınabilir bir telefon mu ? İşlemcisi biraz kötü geldi bana orta seviyeye yakın bir işlemci. Modern Combat 5 oynanmıyor onun güncellemesi geldi mi acaba ? Yorumlarınızı merak ediyorum. Ürünün fiyatı 699 TL ve 16gb modeli. T50'den çok daha iyi duruyor.

Bence iyi bir alternatif. Tamam işlemcisi orta seviye olabilir ancak bu fiyata hangi telefonda amiral gemisi işlemcisi var ? Modern Combat 5, T50'de de oynanmıyor. Zenfone'un gelecek bir güncelleme ile Modern Combat 5'i açması daha yüksek ihtimal T50'ye göre.

Çok güzel telefonda 6" inç ekran biraz fazla bence tabii ki bu senin kararın. Donanım ve fiyat bakımından #satdiskavrial lafını #satzenfoneal yapar.

Gereksiz mesaj yazanları reportladım. Egemen bende aynı düşüncedeyim S3 Mini beni deli etti artık fazla para vermek istemiyorum telefonlara yurtdışından Note3 alma şansım var ama 500 TL falan fark var eve 3 tane telefon lazım. :D O kadar para koyamam belki seneye alabilirim ama bu sene olmaz. Ekranı 6" değil 5".

S3 Mini'yi görüp Samsung'dan devam etmeye çalışıyorsun. :) Aman aman. Bir daha Samsung görürsen uzaklaş.

Samsung'tan uzaklamak mı ? En son yapacağım şey Samsung'un amirallerine değişeceğim tek telefon LG G3 başka hiçbirine değiştirmem. ;) S3 Mini ilk çıktığı zaman aldım Türkiye'den almadım. Bu arada hayatım boyunca Türkiye'den telefon kullanmadım. Bunu alırsam ilk olacak. :açım:

2000 TL verdiğin telefon plastik olacak. Üstelik metal yerleri de soyulacak ve paslanacak. Yanlış yoldasın ancak ne desem fayda etmeyecek. Samsung'a verilen paraya yazık. G3, Z2, HTC One M8 beş basar. Malzeme kalitesi olarak Samsung en kötüsü içlerinde.

Yurt dışından bu dediğim telefonları al işte tadından yenmez. :) Mesele Türkiye'deki fiyatı değil. Bu telefonların özellikleri.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı