Bilgisayarın Ne Kadar Sağlıklı Çalıştığını Anlama

• Konuyu başlatan TwoBee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 785
O tür oyunlar test için çok uygun değil. İşlemcin yetersiz kalıyordur büyük ihtimalle PUBG gibi oyunlarda. Bu sebeple performansa yansıyor olabilir.
PUBG'de normal olabilir tabi 60 FPS altına düşmesi. Giriş seviyesi bir sistem sonuçta. Ama CS:GO'da böyle bir FPS almam biraz rahatsız ediyor şahsen. Config'imle bir ilgisi olabilir mi?

CS:GO'da ayarların ve oynadığın mod ne şekilde bilmiyorum ama senin sistemine benzer bir sistem buldum. Videodaki ayarlar, değerler ile kendi sistemindeki durumu karşılaştırır mısın? Açık alanlarda, smoke içi vb. FPS düşüşleri yaşanabilir. Normaldir bunlar. 90 FPS de az değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Jira Şöyle söyleyeyim, benim küçücük rekabetçi haritasında düşük çözünürlükte aldığım FPS'den daha fazlasını yüksek çözünürlükte, kocaman Danger Zone haritasında alıyor. Çözünürlüğü yükseltmeyi de denedim, ama değişen bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı