Doğum günümü karantinada geçireceğim

Öncelikle çok geçmiş olsun efendim. Doğum gününüzü de kutlarım. Biz asla bize ne demeyiz. Forum olarak bir bütünüz, hep yardımlaşırız.

Üzgünüm. Keyfim yerinde değil. Her şey bir anda olmaya başladı. Üst üste geliyor. Diyordum doğum günüm geldi kutlarım. Annemin korona testinin pozitif olduğu haberini aldık. Diyeceksiniz ki bize ne? Dertleşmek istedim. Yazın dertlerinizi.
Ne tesadüf benim annemde de pozitif çıktı. ☹

Size de geçmiş olsun.

Ne tesadüf benim annemde de pozitif çıktı. ☹
Günde 87 bin vaka çıkarken tüm yasakların neredeyse kaldırıldığı bir ülkedeyiz. Geçmiş olsun.
Öncelikle çok geçmiş olsun efendim. Doğum gününüzü de kutlarım. Biz asla bize ne demeyiz. Forum olarak bir bütünüz, hep yardımlaşırız.

Size de geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim. 14 Şubat'ta doğmakta garip oluyor.

Günde 87 bin vaka çıkarken tüm yasakların neredeyse kaldırıldığı bir ülkedeyiz. Geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim. 14 şubat'ta doğmakta garip oluyor.

Hocam iyisinden bir sevgili bulabileceksiniz o zaman :ROFL: (şakamızı yapalım da gülelim)

Üzgünüm. Keyfim yerinde değil. Her şey bir anda olmaya başladı. Üst üste geliyor. Diyordum doğum günüm geldi kutlarım. Annemin korona testinin pozitif olduğu haberini aldık. Diyeceksiniz ki bize ne? Dertleşmek istedim. Yazın dertlerinizi.
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bazen her şey istediğimiz gibi olmuyor. 21. yaş günüm, alçılı ayak ile geçti (2020). Çok kötüydü.

Geri
Yukarı