Download.drp.su Yasaklanmıştır

1 sene öncesine kadar iyiydi bence. Sonradan site de bir takım değişiklikler olmuş, indirme bağlantısına tıklayınca başka yere yönlendirmeler gibi. Ayrıca bahsi geçen siteden driver kurmak için kurulum yapmaya gerek yok. .rar olarak çıkarılır ya da kendi programı ile sadece driver yükle seçeneğini kullanarak 5 saniye sürüyor. Siz de bir yanlışlık var. Şu an KC Softwares sitesinin DUMo programını kullanıyorum, güncel olmayan driverları tespit ediyor ama ücretsiz versiyon da güncellemiyor.

Çok eski fosil sürücüler dışında ihtiyaç gerektirmeyen bir uygulama bazı REALTEK ses ( windows 98 dönemine ait üretilmiş çipler) ve milattan kalma ekran kartı sürücüleri haricinde gerek kalmıyor zaten windows 10 güncelleme işini kendisi hallediyor uygun sürücüleri windows update üzerinden çekerek olmadı üreticisinin sitesinden indirilebilmektedir. 98 ne diyecekler olabilir bizim ülkemizde halen 95 ile yaşamını sürdüren yerler var yani kaç yıl geriden gittiğimizin işret ve sembolüdür bu durum iş yerleri ve işletmelerde ve daha bir çok komik konu var koskoca adı sanı ünlü bir firma halen 4 çekirdek üzeri işlemcilerde programının en güncel halinin çalışmasına izin vermiyor niye diye sordum sebep olarak halen PENTIUM işlemciye sahip kullanıcılar var piyasada bahane 10 numara.

Sonu ".net" ya da ".com" diye bitmeyen hiç bir siteye güvenmem ben. "download.drp.su" nedir ya? drp, su gibi alan adları mı olurmuş?
Benim daha çok merak ettiğim ise hangi arkadaş bu siteyi önermiş?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı