Ebrarbilgisayar.com Yasaklanmıştır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni yanlış anlamayın, Technopat Sosyal'de bir yöneticinin tek başına kafasına göre böyle bir yasaklama getireceğine ben şahsen ihtimal vermiyorum. "Ağzından çıkan söz kanun mu" kısmına gelince, tarayıcının adres çubuğunda technopat.net yazıyorsa, burada düzenlemeleri yetkili kişiler belirler. Demek istediğim bu.

"Neden" konusunu mağduriyeti yaşayan veya mağdur olanın iletişime geçtiği yönetici açıklayabilir usta. Ben sadece tartışmayı lüzumsuz gördüğüm için yazdım. Şimdi siz de daha önce tavsiyelerde bulunduğunuz için sebebini öğrenmek istiyorsunuz, anlıyorum. ;)
Evet, aynen öyle. En az 20 30 kullanıcıya önermişimdir bu siteyi. E, hal böyle olunca insan merak ediyor...

Sana karşı herhangi bir nefret duygusuna kapılmadım. Kapılsaydım bu şekilde konuşmazdım. Ben sadece neyin ne olduğunu birkez daha anlattım. Ve tercihinin sana ait olduğunu belirttim...

Yok, bana karşı değil, Ebrar Bilgisayara karşı.

''Yasakladıklarına göre bildikleri vardır.'' Mantığı ile hareket edilmez. Bir kullanıcı ebrarbilgisayar.com'dan alışveriş yapıp memnun kalıp arkadaşlarına tavsiye ederse, bunu söylemesinde ne gibi bir sakınca olabilir? Bunu yazan moderatör yanlış yapıyor. Ağzından çıkan söz kanun mu bu arkadaşın?

Ve evet hepimiz ebrarbilgisayar.com'dan para alıyoruz bu mesajlarımız için.

İşte hocam, eğer bu konu açılırken ''kaynak'' yada ''delil'' belirtilseydi, şuan bunları yazıyor olmazdık.

Ben de Vatan' da iade konusunda sıkıntılar yaşıyorum, o zaman onu da banlasınlar... (y)

Son düzenleme:
Beni yanlış anlamayın, Technopat Sosyal'de bir yöneticinin tek başına kafasına göre böyle bir yasaklama getireceğine ben şahsen ihtimal vermiyorum. "Ağzından çıkan söz kanun mu" kısmına gelince, tarayıcının adres çubuğunda technopat.net yazıyorsa, burada düzenlemeleri yetkili kişiler belirler. Demek istediğim bu.
Yani bugün de gelip Vatan Bilgisayar'ı yasaklıyorum derse kabul edeceğiz öyle mi? Bu siteyi site yapan bizleriz arkadaşlar bunu unutmayın. Bu moderatörün yaptığı düşünce haklarına saldırıdır. Siteden alışveriş yapıp memnun kalan birisi tabi ki de siteyi önerecektir. Eğer ebrarbilgisayar.com (herhangi bir site de olabilir fark etmez.) kullanıcı haklarını ihlal ettiyse burada konu açılır, insanların görmesi sağlanır. Aynı şekilde bu siteden alışveriş yapıp bir problem durumunda, satıcı kullanıcıya yardımcı olduysa, alışveriş yaptığı siteyi tabi ki de önerecektir. Bu forumda öneremezse başka forumlara yönlenecektir. Bu koyulan yasaklar insanları bu siteden uzaklaştırır. En önemlisi demokratik değildir.

Hiçbir problem yaşamadım site ile. Hatta yaptığı çoğu indirimden bile yararlandım. Bir teknik aksaklık yaşamadım. MSI CX62 6QD-234XTR ürününü aldıktan 1 hafta sonra iade ettim, çünkü beklediğim kalitede çıkmadı ve para iade işlemleri de 2 hafta içerisinde gerçekleşti. Çok ilginç geldi bana şu an. Profesyonellikten bahsedilecekse, kullanıcılarına karşı yüzlerce hata yapan Vatan Bilgisayar da profesyonel sayılmamalı. Böyle böyle yasaklanmaya devam ederse, işler çok karışır.

Hiçbir problem yaşamadım site ile. Hatta yaptığı çoğu indirimden bile yararlandım. Bir teknik aksaklık yaşamadım. MSI CX62 6QD-234XTR ürününü aldıktan 1 hafta sonra iade ettim, çünkü beklediğim kalitede çıkmadı ve para iade işlemleri de 2 hafta içerisinde gerçekleşti. Çok ilginç geldi bana şu an. Profesyonellikten bahsedilecekse, kullanıcılarına karşı yüzlerce hata yapan Vatan Bilgisayar da profesyonel sayılmamalı. Böyle böyle yasaklanmaya devam ederse, işler çok karışır.
Evet. Ebrar Bilgisayar profesyonel değilse, Vatan Bilgisayar da yasaklanmalı.

Vatan bilgisayar dururken gidip Ebrar Bilgisayarı banlıyorlar, ilginç...

Arkadaşlara katılıyorum. Vatan bilgisayara göre fazla şikayet olması Ebrar bilgisayarın böyle bir karalamayı hak ettiğini düşünmüyorum. Sosyal'de Vatan bilgisayarında yapmış olduğu hataları bulabilirsiniz çıkıp da bir yöneticinin bu şekilde mesaj atmasını yanlış buluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumları baştan sona okudum. Konu sahibi arkadaş şahsi sebeplerden ötrü de böyle bir hareket etmiş olabilir.

Olayı gereksiz yere kişiselleştirip, lüzumsuz tartışma ortamı yaratmışsınız.
Sorduğum basit bir şey, yasaklandı ama neden?
Bunun cevabını da buraya yazacak olan, konuyu açan yönetici @MF

Kimisi kendine yöneticiyi koruma görevini üstlenmiş kendince, kimisi forumu.
Bunun üstünden de terbiyesiz ve ukalaca cevaplar vermiş kimisi fikir beyan eden diğer üyelere.

(Herkesin konuyu bu kadar farklı notlara getirmesine rağmen hala bir cevap vermeyen @MF'ı da anlamakta güçlük çekiyorum, neyi bekliyor?)

Beklediğimiz cevaplar belli, foruma ardı ardına şikayetler geldiği için böyle bir yasaklama getirildi veya şu, bu yani her neyse zor değil. Aksi halde bu elde ki açıklamayla doğal olarak insanların aklına, aralarında ki bir anlaşmazsızlık sebebiyle böyle bir yasaklama getirdiler yöneticilerin diye düşünüyor insan. Bu yanılsamaya düşmemek için bir açıklama bekliyoruz hepsi bu.

İyi sosyaller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı