Galaxy S5 mi LG G3 mü yoksa Sony Xperia Z2 mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

karam

Hectopat
Merhaba, son zamanlarda en çok sorulan soruyu bende sormak istiyorum. Yeni telefon almak istiyorum ama bu 3 telefon arasında kaldım. Sizin deneyim ve tecrübelerinizden dolayı yorumlarınızı almak istedim, umarım yardımcı olursunuz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
G3 gerçekten güzel telefon ve bende çok oyun oynayan biri olarak ısınma problemi çok oluyor diye duydum. Isınınca kapanıyormuş birde.

Arkadaşım 1 hafta önce aldı herhangi bir sıkıntı yok. Her telefon gibi G3'de ısınır ama kapanma sorunu ile daha karşılaşmadım.

Z2 ve s5 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anladım. Teşekkürler.

Z2'de ısınıyor alternatif olarak s5 kalıyor. Bence s5 diğerlerinin tipi iyi olabilir ama sonuçta samsung profosyonel. Z2 4k video çekince telefon ısınıp kamera programını kapatıyor.

Zaten şuan note 3 kullanıyorum. Dediğim gibi oyun oynayan biriyim, şarj problemi olmuyacak ısınmayan telefon düşünüyorum. Hepsi elbette iyidir. Ben sadece kullanıp deneyim sahibi olanlarında fikirlerini almak istedim :) bakalım hayırlısı.

Note 3'te kalmanı tercih te ederim ama değiştireceğim dersen kesinlikle Z2 derim. LG G3 falan fasa fiso LG telefonun kaldıramayacağı bir sistem (2K) koymuş onun acısını çekiyor kullanıcılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı