Galaxy S5 mi LG G3 mü yoksa Sony Xperia Z2 mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence note 3'ü degiştirme. Piyasadaki adam akıllı telefon budur abi. Bence note 3 kalsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 3 güzel ama şarj gitmiyor yarım gün anca dayanıyor. Mesaj ikonları multimedya'ya dönüştürüyor. Çok severek aldım ama bu tarz şeyler beni soğuttu telefondan.

Abicim sen oyle diyorsun piyasadakiler oyle degil mi sanki. Oyun oynarkan 1 saatte biter şarjı. En iyisi benim gözumde note 3.

Ben şarj sorunu yaşamak istemiyorum işte. Z2 şarz uzun gidiyor diyolar. S5'de öyleymiş.

G2 hiç düşünmedim açıkcası araştırmadım da, bu konuda birşey diyemiyeceğim.

Note 3 varken o kadar para verip değiştirmek mantıklı mı bilmiyorum ama z2 yi öneririm ben de. Almadan önce Cyanogenmod rom atıp dene note 3 te istersen. Arka planda çalışan uygulamalar kalktığı için seni tatmin edebilir. Genişletilmiş bataryalar var bir de aliexpress.com a bakarsan bulabilirsin. Telefonun arkası büyüyor ama 2-3 kat daha büyük bataryalar oluyor. Yanında onu taşırsın oyun oynayacağın zaman uzun süre idare eder seni.

G2 fiyat performans açısından bana göre iyi telefon.

Z2 ve g3 arasında gidip geliyorum açıkcası.

Batarya iyi idare etsin diyosan g3'e bakma bile. G2 daha iyi hem oyunlarda da sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı