Geforce 9800 GT Metin2 oyununda ekran kararması sorunu

GameForceLive yeni mi çıktı HackShield'dan sonra ?

Zorunlu hale gitirdiler reklam amacıyla. İnanır mısın 20mbit internetim var şu Gameforlive davasına 35kb/sn den fazla indirme hızı göremiyorum. Yok torrent desteği veriyorsun bari adam akıllı destek yap. Oyun vasat 2 sene önce bıraktığım gibi satacağım hesapları herhalde. Piyasa yerlerde. Oyun oyunda değil forumdan oynanıyor neredeyse. Ego tatmin eden bebeler her zaman video açık gezmeleri. ''forumda izlersin video açık el salla'' gibi sözler artık sıkmaya başladı. Çok istersem oynamak pvp mi? Yok bu dakikadan sonra pvp TR'den daha çok player var. Kaliteli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisi bu oyundan tamamen kurtulmak. En olmadı US da oynarım. Orada ilgi alaka varmış. En önemlisi yaptığım araştırmalara göre bizleri koyun gibi yoluyorlar. US da 30 level mirinenin kardeşini bul görevi 3x RUH taşı veriyormuş. Bizde tık yok. Ne kadar para alırsak kardır diye bakıyorlar.

Orası öyle. US oynuyordum ben bir aralar. Ulan bizde 40 Server var onlarda 9 tane. Ama ne hep GM, SGM, GA falan oyunda online. Gerçi MT2 TR Eğer PvP'lerden esinlenmeseydi ve 2007 Server Files'ta bıraksaydı oyunu emin ol daha çok kişi şuanda online olurdu ve hileli oyuncuların %90'nı yok olurdu.

Hatanın çözümü burada arkadaşlar. Aynı sorunu bende yaşıyordum ve araştırmalarım sonucunda çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı