GTX 1180 ve GTX 1180 Ti 1080p'de darboğaz yapar mı?

Ultra, AAA oyunları için 1500 TL fazla verip 240 Hz almaya mantıksız deniyor. Bu adamın amacı CS:GO gibi oyunlar oynamak değil dikkat ettiyseniz. 144 Hz çok rahat işini görebilecek bir konumda. Sizce de aradaki küçük bir milisaniye fark için bu kadar büyük bir rakam ödemeye gerek var mı, onu konuşalım.
Ağırlıklı ileri seviye LoL diyelim oynayacağım oyuna. Ama PUBG falan da oynarım sadece LoL endeksli olsun istemiyorum.
Eğer bu reklama tav olmadıysan ben adam değilim, o kadar söylüyorum.
Eki Görüntüle 297325

20. YY teknolojisi olan TN paneli hız aşırtmak maliyetli değil. Firmalar bu paneller üzerinden zenginleşiyor, iki ışık mışık ile süslüyorlar sonra hesap kol gibi...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reklamdan ziyade yayıncılar sürekli kullanıyor ben de malum Dell S2417DG ve AGON AG241QG iade ettikten sonra son olarak buna yöneldim. G-Sync’ de var ve 1080p o yüzden kafama yatmıştı😄

@Kuty Eğer şuraya 2-3 kişi gelse dese ki; al kardeşim şöyle iyi olur böyle mantıklı vb. Sende muhtemelen desteği arkana aldığın için o harcamayı yaparken için rahat şekilde yapacaksın. Çünkü alacak olsan hemen alırsın zaten, konu-lar boyunca uzamazdı mevzu. Anlıyorum büyük bir heves içerisindesin ve bu hevesin hata olduğunu bildiğin halde hataya kasten gözlerini yumuyorsun veya gözleri başka yöne çeviriyorsun. Bu çevirdiğin yönde de hatanın olmadığını gösterecek yalan veya gerçek delil arıyorsun...

GTX 1070 Ti'ye karar verdiyseniz, dilediğiniz bir monitör ile sistem toplayabiliriz. Bunlara karar verdikten sonra geriye kalan bileşenler kolay.
Monitör olarak bahsettiğimi alacağım, 1070/Ti ikisinden birisini alırım şu an tam detaylı bakmadım ve kaldı ki ekran kartını Amazon’dan sipariş vereceğim. RAM G.Skill Trident Z RGB atmıştım CL15 3000Mhz 2x8 olanından 1300₺ gibi bir fiyatı var. Kasa ve M2 SSD mevcut daha kutulu. Geriye işlemci, anakart, güç kaynağı, soğutucu sıvı olsun istiyorum ve ışıklı olursa😄 Başka da bir parça kalmıyor sanırım. Bütçe 7000-8500 yapsak olur heralde 1070’lik sisteme.
@Kuty Eğer şuraya 2-3 kişi gelse dese ki; al kardeşim şöyle iyi olur böyle mantıklı vb. Sende muhtemelen desteği arkana aldığın için o harcamayı yaparken için rahat şekilde yapacaksın. Çünkü alacak olsan hemen alırsın zaten, konu-lar boyunca uzamazdı mevzu. Anlıyorum büyük bir heves içerisindesin ve bu hevesin hata olduğunu bildiğin halde hataya kasten gözlerini yumuyorsun veya gözleri başka yöne çeviriyorsun. Bu çevirdiğin yönde de hatanın olmadığını gösterecek yalan veya gerçek delil arıyorsun...
Yeni nesil kart almıyorum vazgeçtim😔 Ama tespitlerine bayılıyorum😄

Ekranı mı seyredeceksin, FPS göstergesini mi seyredeceksin, kasayı mı seyredeceksin yoksa oyun mu oynayacaksın, hangisi?

Son düzenleme:
@GCN Ben arkadaşa önermek için dememiştim, sadece bu konuyla ilgili çok fazla yorum görüyorum ve onlara cevaben bir şeyler yazmak istedim. Bu reklamı daha önce görmemiştim. :) BlurBusters forumlarında geze geze neyin doğru, neyin yanlış ve neyin şişirilmiş olduğunu gördüm. Fark ettiyseniz herhangi bir model de önermemiştim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı