Bunun sonu gelmez, her sene yeni seri kartlar gelecek. Her sene aynı yorumlar bekleyin bekleyin...
Gtx 1980Ti'ın yetersiz kaldığı hiç bir durum olmaz.
Şuanki fiyayları düşünerek yorum yapıyorsun. Yalnız 980 ile 1080 aynı fiyatlarla satışa sunuldu ve arasındaki performans farkı gayet açık ve net.

Ben, dediğim türlü görmüştüm açıkçası. Doğrusu nedir bilemem.
Ekran Alıntısı1.JPG

İsterse beklesin yeni kartları, sonra yeni çıkan seriden bir model alsın. 10 ay sonra tekrar yeni seri kartlar çıkacak bu sefer yine aynı döngüye girecek. Kullanım amacına göre değişse de 1080Ti'ın yetersiz kaldığı bir durum söz konusu olmaz. En azından önümüzde ki 5 sene olmayacağını düşünüyorum.

Eğer paran ve zamanın var ise yeni nesil ekran kartlarını bekle güncel her zaman daha performanslı ve tasarrufludur. Ayrıca örnek olarak 1170 yada 2070 hangisi olursa 1080 performansına yakın bir performans gösterir hatta 1080Tİ performansına bile yaklaşabilir, çıkan son 2 nesile bakın 1060 6GB bile 980 seviyesinde bir kart ve VRAM olarak yeni nesil eski nesil arası ciddi fark olucak.

İsterse beklesin yeni kartları, sonra yeni çıkan seriden bir model alsın. 10 ay sonra tekrar yeni seri kartlar çıkacak bu sefer yine aynı döngüye girecek. Kullanım amacına göre değişse de 1080Ti'ın yetersiz kaldığı bir durum söz konusu olmaz. En azından önümüzde ki 5 sene olmayacağını düşünüyorum.
10 ay mı? GTX 1060 tam 2 sene önce çıktı.

Cevap veren arkadaslara tesekkurler durumlarin netlesmesi icin biraz bekleyecegim daha fazla bekleteceklerse 1080 Ti’i alacagim. Beklemekten yoruldum 1080 Ti sanirim beni 5-6 sene rahat goturur... yakin tarihte cikacaksa 1170 veya 1180’i beklerim (1-2 ay).

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı