Çözüldü Instagram hesabı çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Silahın Namlusu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
Instagram'a mail at demeyin. Çünkü dönmüyorlar. Herif şifremi değiştirmiş. Ancak telefon numaram ile hesabıma girebildim. Şifremi değiştiremiyorum çünkü mevcut şifreyi bilmiyorum. Hesabı çalan kişi şifreyi değiştirmiş, değiştirdikten sonraki şifreyi yani mevcut şifreyi bilmiyorum

Son düzenleme:
Instagram'a mail at demeyin. Çünkü dönmüyorlar. Herif şifremi değiştirmiş. Ancak telefon numaram ile hesabıma girebildim. Şifremi değiştiremiyorum çünkü mevcut şifreyi bilmiyorum. Hesabı çalan kişi şifreyi değiştirmiş, değiştirdikten sonraki şifreyi yani mevcut şifreyi bilmiyorum ne yapabilirim?

Şifremi unuttum diyin giriş yaparken oradan telefon numaranızla şifrenizi değiştirin.

Instagram'a mail at demeyin. Çünkü dönmüyorlar. Herif şifremi değiştirmiş. Ancak telefon numaram ile hesabıma girebildim. Şifremi değiştiremiyorum çünkü mevcut şifreyi bilmiyorum. Hesabı çalan kişi şifreyi değiştirmiş, değiştirdikten sonraki şifreyi yani mevcut şifreyi bilmiyorum ne yapabilirim?

Telefon numarasını biliyorsanız her türlü değiştirirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240430_162038_Instagram.jpg
    Screenshot_20240430_162038_Instagram.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 12

@Alimitnick sorun ne?
Linke tıklayarak mı çaldırdınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı