Lamzu Atlantis V2 4K Satışa Çıktı

kellaman61

Kilopat
Lamzu Atlantis V2 modelinin 4000 Hz sunan modeli kendi sitesinde $99.99 fiyatıyla satışa çıktı.
Şu anlık sadece siyah renk seçeneği mevcut.

Yine Mini modelinin bu hafta içerisinde satışa çıkması düşünülüyor.

Lamzu Atlantis V2 4K Özellikleri.jpg

Lamzu Atlantis V2 4K MCU.jpg

Ve ayrıca yenilenen yazılım arayüzü de görülüyor;
Lamzu Yeni Yazılım.jpg

Wraith Esports'a gelsin, alırız.

Wraith Esports'a gelsin, alırız.
Ben de Mini modelini bekliyorum.

Aslında şu anda Logitech M330 kullanıyorum. Bu fareyi kullanırken çok rahatım. Şekil olarak bu fareye yakın, rahat hissedebileceğim bir fare arıyorum. Baya bir araştırdım, şekilleri karşılaştırdım. En son Lamzu Anlantis Mini ve Pulsar X2 Mini arasında kalmıştım. Malzeme kalitesi açısından daha iyi olduğunu yazanlar görünce Lamzu Atlantis Mini'de karar kıldım. 4K versiyonu çıkınca bunu almayı düşünüyorum. Umarım elime güzel oturur.

Çünkü şu anki faremde avuç içim fareye değmiyor. Finger Tip tarzı tutuyorum ama parmaklarım çokta dik değil. Elini masanın üzerine rahat bir şekilde koyduğunda oluşan kavis kadar tutuyorum.

Çünkü şu anki faremde avuç içim fareye değmiyor. Finger Tip tarzı tutuyorum ama parmaklarım çokta dik değil. Elini masanın üzerine rahat bir şekilde koyduğunda oluşan kavis kadar tutuyorum.

Bahsettiğiniz şekilde tutuyorum ben de. Lamzu Atlantis rahat bir mouse. En memnun kaldığım model oldu şu ana kadar.

Orda 3000'e yakın olmaz inşallah fiyatı.

Atlantis OG ve Atlantis Mini modelleri 92 dolardan satılıyor. Atlantis OG V2 4K Hz modeli ise 100 dolar. Arada 8 dolarlık bir fark var. 3000 TL altı bir fiyattan satılacağını düşünüyorum.

2604 liraya denk geliyor, yaklaşık 9 dolar bir kargo bedeli de var. Toplam 110 dolar. Wraith'de minimum 2800 den çıkacak gibi duruyor.

Kargoyla birlikte 110 dolar oluyorsa Wraith'de 3200 civarı olur bence. Satılmazsa tekrar düşürürler 2900 3000'e falan.
Wraith, Atlantis Mini'yi 100-200 lira daha pahalıya satıyor. Sanmıyorum 3200 olacağını ama koyarlar mı koyarlar. Lamzu İlk geldiğinde Connectgame'de 1600-1700 liraydı o zaman almıştım ben. Durumlar böyle giderse kendi sitelerinden almak en mantıklısı olacak gibi.

Wraith, Atlantis Mini'yi 100-200 lira daha pahalıya satıyor. Sanmıyorum 3200 olacağını ama koyarlar mı koyarlar. Lamzu ilk geldiğinde connectgame'de 1600-1700 liraydı o zaman almıştım ben. Durumlar böyle giderse kendi sitelerinden almak en mantıklısı olacak gibi.

Hocam son dönemde çıkan eşyalara fazla kâr koymaya başladılar. Belki Lamzu seviliyor diye daha az koyabilirler ama bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı