LG G4 mü iPhone 6 mı ?

Ben G4 diyorum. Çünkü;
  • En iyi kamera onda. ( S6 iyi ama G4 daha iyi)
  • En iyi ekran onda. En doğru renkleri gösteriyor.
  • Pili daha büyük. Ayrıca bu konuda şunu demek isterim. S6 modeli güç tasarrufu açılmadan kullanılamıyor. Kullanır isen pil günün ortasında bitiyor.
  • Ayrıca daha stabil ve kullanışlı yazılımı var. Şöyle ki S6 modeli boşta bile en az % 70 ram kullanıyor. Yani çok yüklenince kasılıyor. Ayrıca bu durum güç tasarrufuna alınca dahada kasıyor.
  • Ayrıca güç tasarrufu kapalı iken özellikle periscope canlı yayınında 65 dereceyi bulduğu oluyor. Güç tasarrufu açınca telefon kasılmaya başlıyor.
  • Güç tasarrufu açınca ne olur ki diyor isen. Hani diyorlar ya rakiplerinden % bilmem kaç daha güçlü diye. İşte bu durum tamamen dezavantaja dönüyor. Misal note 4 modelinden %50 hızlı denen telefonun bu avantajın % 40 bölümünü kaybediyor en az.
  • G4 işlem gücü ve ısı olayında düzenli ve stabil bir işlemci. Isınıyor ama s6 kadar çok elde hissetmiyorsun.
  • Ayrıca s6 edge kavisli ama g4 modeli'de kavisli. Yani samsung kavis için 2800 tl ister iken lg 2200 tl istiyor. Yani baktığında ciddi ucuza veriyor.

Ben G4 diyorum. Çünkü;
  • En iyi kamera onda. ( S6 iyi ama G4 daha iyi)
  • En iyi ekran onda. En doğru renkleri gösteriyor.
  • Pili daha büyük. Ayrıca bu konuda şunu demek isterim. S6 modeli güç tasarrufu açılmadan kullanılamıyor. Kullanır isen pil günün ortasında bitiyor.
  • Ayrıca daha stabil ve kullanışlı yazılımı var. Şöyle ki S6 modeli boşta bile en az % 70 ram kullanıyor. Yani çok yüklenince kasılıyor. Ayrıca bu durum güç tasarrufuna alınca dahada kasıyor.
  • Ayrıca güç tasarrufu kapalı iken özellikle periscope canlı yayınında 65 dereceyi bulduğu oluyor. Güç tasarrufu açınca telefon kasılmaya başlıyor.
  • Güç tasarrufu açınca ne olur ki diyor isen. Hani diyorlar ya rakiplerinden % bilmem kaç daha güçlü diye. İşte bu durum tamamen dezavantaja dönüyor. Misal note 4 modelinden %50 hızlı denen telefonun bu avantajın % 40 bölümünü kaybediyor en az.
  • G4 işlem gücü ve ısı olayında düzenli ve stabil bir işlemci. Isınıyor ama s6 kadar çok elde hissetmiyorsun.
  • Ayrıca s6 edge kavisli ama g4 modeli'de kavisli. Yani samsung kavis için 2800 tl ister iken lg 2200 tl istiyor. Yani baktığında ciddi ucuza veriyor.
Usta iPhone 6'yla kıyaslıcaktın S6'yla degil. Samsung zaten dusunmuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam ıphone 6 ile kıyaslıyayım.
  • G4 ekranda çok daha iyi.
  • G4 kamerada çok daha iyi.
  • G4 pil konusunda daha iyi.
  • G4 ısıyı ele daha az yansıtıyor.
  • G4 kavisli ekran gibi yeni teknolojiler barındırıyor ve yere düşmelere karşın daha sağlam bir telefon.
  • G4 işlem gücü olarak daha üstün.
  • G4 multitasking işinde ıphone'den bir kaç gömlek üstün.
  • G4 tasarımı gereği ele daha iyi oturuyor.
  • G4 android olduğu için çok özgür bir yapıya sahip.

Iphone 6 için sebepler.
  • Parmak izi sensörü.
  • İnce yapısı.

G4 ile S6 pil performansında dağlar kadar fark yok. Biri 5 bucuk saati zorluyor diğeri ise 4 buçuk. RAM sorunu yazılımla halledilir ancak Samsung anlaşılan Note 5'e kafayı koymuş S6'yı tınlamıyor. Ben alacak olsam S6 alırım şahsen.Plastiğe tahammülüm yok.

Biliyorum istemediğini, ben tercihimi belirttim zaten bir onceki sayfada. Sadece G4 ile S6 arasında tasarım dışında performans olarak fazla fark yok onu demeye calisiyorum.

Arkadaslar yarın alıyorum Allahın izniyle %60 G4'ten yanayım hala tereddutlerım var.
Üni. ogrencısıyım 2 3 sene kullanıcam aldıgım telefonu inş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam ıphone 6 ile kıyaslıyayım.
  • G4 ekranda çok daha iyi.
  • G4 kamerada çok daha iyi.
  • G4 pil konusunda daha iyi.
  • G4 ısıyı ele daha az yansıtıyor.
  • G4 kavisli ekran gibi yeni teknolojiler barındırıyor ve yere düşmelere karşın daha sağlam bir telefon.
  • G4 işlem gücü olarak daha üstün.
  • G4 multitasking işinde ıphone'den bir kaç gömlek üstün.
  • G4 tasarımı gereği ele daha iyi oturuyor.
  • G4 android olduğu için çok özgür bir yapıya sahip.

Iphone 6 için sebepler.
  • Parmak izi sensörü.
  • İnce yapısı.
İphone 6 için birşey eklemeyi unutmuşsun. Masada Durması. Yani çoğu ayfon kullanıcısının özelliklerden anladığı yok. Cihazın masada duruşunu düşünüp alıyorlar. Ama herzaman G4. Birde G4 ün deri kapaklı olanını masaya koyalımda bakalım bir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı