LG G4 mü iPhone 6 mı ?

Bu soruya kendin cevap vermen lazım. Tamamen farklı platformdalar, eğer farklı bir işletim sistemi deneyimi istiyorsan iPhone 6 tercih edebilirsiniz. Bu arada, iPhone 6 - 64 GB'lık modelini kullanıyorum. Eğer onu tercih edecekseniz 16 GB almanızı tavsiye etmem ve telefonumdan genel olarak memnunum.

Bende kısa süre önce S6 ve i6 arasında kalmıştım. 16GB i6 aldım ve memnunum. Oynayacağım tüm oyunları kurdum. Face-WhatsApp vs de kurulu şuan 9.5+GB boş yerim var. Müziklerimi de atsam 9-8.5GB yer kalacak. İphone daha stabildir fakat önce android mi ios mu demelisin bence.

Android iOS mu tercıhını yapıyorum da iOS tamam stabil ama arkadas cok kapalı. Ben 2.5 mlyar verıp bi kafese tıkılmak istemiyorum.
Android biraz hantal. Bu bilinen bi gercek. LG G4 guzel bi telefona benzıyo. Tabiki de bi iOS hızı yoktur. Benim gunluk telefon kullanımım soyle face twitter watsap falan takılırım, bolca haber okurum, sıklıkla fotograf cekerım. Yanı iphone alırsam gunde 2 defa şarj etmek ıstemıyorum telefonu. Hem LG G4 daha guncel bi telefon. iPhone 6s cıkcak eylulde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiiki tercih senin düşüncelerine saygım var fakat yenisi çıkacak diye telefon almamak biraz saçma. Sonuçta LG de 2 sene garantin dolmadan G5'i çıkaracak sonuçta Samsungda o da bu da hepsi yenisini çıkaracak sonuçta.

Tamam haklısın ama LG G4 cıkalı 1 ay oldu. iPhone aldı cıkalı 1 sene olacak bundan bahsediyordum ben.

Ben olsam G4 alırdım. Çünkü;
  • iPhone görmekten sıkıldım
  • Özelliklere bakınca G4 daha cezbedici.
  • Fiyatına göre G4 yine daha iyi.

LG G4 pil ömrü hakkında bilgisi olan var mı s6 m9 ayarındamı yoksa iphone 6 kadar az mı gider ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada adamın biri test yapmış sonun da bir sıralama var bir bak derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da video/film izleme süresini test etmiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı