LGS 2023'te çok fazla 1. çıkar mı?

yavuzkeane

Centipat
Daha fazla  
Merhaba LGS 2023 öğrencisiyim ve sınavda sadece 1 yanlış Türkçem var. Ama her yerde sınavın çok kolay geçtiğini söyleyenleri Full diyenleri görüyorum ve hedeflediğim kabataş Galatasaray tarzı liselere girip giremeyeceğimden şüphe duyuyorum. Sizce bu sınavda bu iki liseden birine girebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba LGS 2023 öğrencisiyim ve sınavda sadece 1 yanlış Türkçem var. Ama her yerde sınavın çok kolay geçtiğini söyleyenleri Full diyenleri görüyorum ve hedeflediğim kabataş Galatasaray tarzı liselere girip giremeyeceğimden şüphe duyuyorum. Sizce bu sınavda bu iki liseden birine girebilir miyim?
Galatasaray zor bence. Kabataş olur gibi.

Dediğin liselerden birine girersin muhtemelen giremesen bile sonradan nakil ile rahatça geçebilirsin, sadece 1 yanlışın varsa eğer bu büyük bir başarı zaten durum dediğim gibi olur.

Sınav bana kolay geldi geçen sene girmiş biri olarak. Galatasaray'dan, kabataşdan falan anlamamda tebrik ederim seni kanka çok iyi yapmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı