Markaları değerlendirin

Hemen takdim edeyim:
Eki Görüntüle 337662
Kaza sonrası Renault Twizy'e dönüşen Renault Symbol.
Babamda Renault Fluence vardı. Ufak bir kaza oldu. Ters yönden gelen eleman bize önden çarptı. Bizim de hızımız maksimum 20-30 arasındadır. Kalkıştaydık. Araba o ufak dokunuşla bile 5000 TL'lik masraf çıkardı.

O günden sonra Renault'tan uzağım ben :)

Renault ne yapsa yaranamaz size. Twizy'den sıkıldığında götür sanayiye tekrar Symbol olsun :)
Sayın kullanıcı seni hurda teşviğine davet ediyorum.
Babamda Renault Fluence vardı. Ufak bir kaza oldu. Ters yönden gelen eleman bize önden çarptı. Bizim de hızımız maksimum 20-30 arasındadır. Kalkıştaydık. Araba o ufak dokunuşla bile 5000 TL'lik masraf çıkardı.

O günden sonra Renault'tan uzağım ben :)
Geçmiş olsun, Diğer araba neydi? Bugün Renault olur yarın Peugot, Citröen hepsi aynı arabanın bilmem neysi. Fransız ve Japondan uzak durmaya uğraşırım Alman varken. Dedem vefatından 6 ay öncesinde Babaannem ile bir kaza yapıp traktör ile bariyerin arasında kaldılar Opel Vectra ile. Araba pert oldu fakat hiç bir yara almadan çıktılar. Bariyerlerin parasını devletimiz bize ödetti. (Trafik Sigortası ödedi.)

Son düzenleme:
Steam: Türk halkını düşünerek kendi yapım oyunlarında ve birçok oyunda dolar kurunu düşükten hesaplayıp şaka şaka böylece cebimizdeki varı yoğu sömüren sistem.
İndirim de aldığın oyunların yüzüne bile bakmadığın bir platform. Bende bir şey ekleyim dedim.

Son düzenleme:
Saka suların yabancı marka olmasına ragmen erikliden 2 litre daha fazla ve neredeyse aynı fiyata daha kaliteli su vermesi. Erikli 8 litresi 6.5₺ Saka 10 litresi 6₺.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı