RTX 4060 ASUS TUF A15 piyasada!

@silverdream evet olur hocam demiştim zaten, hatta ben windowslu yolladım. satıcınız zaten hb'ymiş uğraştırmazlar ama iade et tekrar al kısmında seçimden sonraya kalırsanız ne olur bilemem. amazonda kargo geldiğinde iade olcak deyip almayabiliyordun herhalde müşteri hizmetlerine sorun bi.

Bende iade düşünüyorum 4050 laptopu hepsiburada böyle diyor; daha önce iade eden oldu mu acaba?

1683725733060.png

1683725756871.png

Arkadaşlar HB'de Teknorya cihazı Windows 11'li satıyor. Hep FreeDOS olurdu böyle görünce şaşırdım. Bir sıkıntı olur mu, açılmış ürün vs?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kas gücü olarak hala daha güçlü 3070 ama kimse yeni ürünün yerine eskisini almaz.

Sevgili dostlarım ben de bugün itibari ile satın aldım RTX 4060 olan modeli. Yorumları okudum ama iyi yaptım mı bilmiyorum. 28.999₺ ye GPN’den aldım. Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler. :)

Sevgili dostlarım ben de bugün itibari ile satın aldım RTX 4060 olan modeli. Yorumları okudum ama iyi yaptım mı bilmiyorum. 28.999₺ ye GPN'den aldım. Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler. :)

Bende 4050'li modele sadece Windows kurmuştum iade edip 4060'lı olanı alacağım inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı